Rozrywka i wypoczynek » Gry

Edukacja z Minecraft w Centrum Handlowym RONDO

Edukacja z Minecraft w Centrum Handlowym RONDO
Zobacz więcej zdjęć »
W dniach 13-14 kwietnia w godzinach 10.00-20.00 Centrum Handlowe RONDO zaprasza na „Gaming World – Pixelowe Szaleństwo”, podczas którego najmłodsi klienci RONDA będą mogli odkryć świat pikseli, wirtualnej rzeczywistości oraz najpopularniejszej gry na świecie – Minecraft.

W najbliższy weekend do Centrum Handlowego RONDO zawita pikselowy świat, w którym – z pomocą gier komputerowych – najmłodsi będą rozwijać twórcze myślenie, poznawać podstawy programowania poprzez zabawę oraz odkrywać świat 3D, który można stworzyć  w programie MinecraftEdu. Na uczestników wydarzenia czeka sześć specjalnych stref z pikselowymi atrakcjami:

Zamów artykuły sponsorowane na serwisie CentrumPR.pl w kilka minut, poprzez platformę Link Buildingu np.:

·         strefa główna z konkursami wiedzy o Minecraft;

 

·         strefa z goglami VR, gdzie będzie można przenieść się do wirtualnego świata Minecraft;

 

·         strefa Minecraft, w której uczestnicy poznają podstawy programowania;

 

·         strefa kreatywna, gdzie będzie można zmaterializować swoje marzenia z drukarkami 3D oraz wyczarować arcydzieło z użyciem pisaków 3D;

 

·         strefa zabawowa, w której będzie można pograć m.in. w Roblox, Boom Ball czy Lego Worlds;

 

·         strefa malucha z grami edukacyjnymi, rysowaniem i tworzeniem.

„Już w najbliższy weekend zapraszamy najmłodszych klientów RONDA do wyjątkowego i pełnego niespodzianek świata Minecraft! Przez dwa dni będziemy odkrywać wirtualną rzeczywistość oraz tworzyć konstrukcje z sześciennych bloków w otwartym trójwymiarowym świecie. Zapraszamy całe rodziny do wspólnej nauki programowania oraz zabawy w pikselowym klimacie” – mówi Joanna Sawośko-Duda, dyrektor Centrum Handlowego RONDO.

Udział w wydarzeniu „Gaming World – Pixelowe Szaleństwo” jest bezpłatny.

Dodatkowe informacje:

CH RONDO

Centrum Handlowe RONDO z powierzchnią ponad 60 000 m kw. jest  jednym z pierwszych i najlepiej rozpoznawalnych centrów handlowych w Bydgoszczy. Doskonale zlokalizowane, w odległości zaledwie 2 km od ścisłego centrum, cieszy się dużym uznaniem wśród mieszkańców, którzy wybierają je nie tylko jako miejsce robienia zakupów, ale również spędzania w nim wolnego czasu. CH RONDO to centrum lokalnej społeczności, angażujące się i realizujące ciekawe inicjatywy, ważne dla mieszkańców Bydgoszczy.

 

CH Rondo wyróżnia się różnorodną ofertą handlową, którą tworzy 50 marek wśród których znajduje się m.in. GO Sport, RTV Euro AGD, Toys „R” Us, CCC, Hebe, Pepco, Rossmann, KFC, Sephora, Mohito, hipermarket Auchan oraz klub fitness CityFit.

 

Właścicielem Centrum Handlowego RONDO jest Cromwell Polish Retail Fund. Zarządcą obiektu jest firma Apsys Polska S.A.

 

CROMWELL Property Group

 

Cromwell Property Group to australijski fundusz REIT (Australian Real Estate Investment Trust) notowany na australijskiej giełdzie papierów wartościowych (ASX), który zarządza aktywami o łącznej wartości 6,7 mld EUR na terenie Australii, Nowej Zelandii i Europy.

Cromwell oferuje globalną i obejmującą komplet usług platformę zarządzania inwestycyjnego wraz z w pełni zintegrowanym potencjałem nieruchomościowym oraz bezpośrednim zarządzaniem aktywami.

Na terenie Europy Cromwell zarządza w ramach swoich funduszy i mandatów w Europie aktywami nieruchomościowymi i zdolnościami inwestycyjnymi o wartości 3,3 mld EUR. W portfelu aktywów Cromwell znajduje się ok. 270 nieruchomości i 2900 najemców.

Cromwell w 21 biurach w 13 krajach europejskich zatrudnia ponad 180 osób, które zapewniają fachową wiedzę w zakresie nieruchomości.

 

www.cromwellpropertygroup.com

APSYS Polska

APSYS jest jednym z wiodących operatorów branży centrów handlowych w Polsce i we Francji. Firma powstała w 1996 roku i działa jako inwestor, deweloper, agent ds. najmu, menadżer projektu oraz zarządca nieruchomości. Tworzy innowacyjne, „szyte na miarę” projekty uwzględniające specyfikę danego miejsca, kontekst społeczny oraz środowisko naturalne.

APSYS Polska zarządza obecnie 1 000 000 mkw GLA w 24 centrach handlowych zlokalizowanych w 17 największych miastach w Polsce.

 

 



Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Orchidea

Komentarze (2)

  • avatar
    ~tatarata 2018-06-16 17:15:50

    Powinien być, zapytaj może sprzedawcę na miejscu najlepiej

  • avatar
    ~kaszanka 2018-05-08 15:02:00

    czy jak kupuję lapka w Media expercie z win 10 home to będzie od razu minecraft?


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami

Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »