Kobieta, zdrowie, uroda » Ciało

Edyta Lewandowska fit ekspertem Mixit

Edyta Lewandowska fit ekspertem Mixit
Zobacz więcej zdjęć »
Edyta Lewandowska - założycielka E.L.ite Runners, wielokrotna medalistka, aktualna Mistrzyni Polski w maratonie górskim i biegu górskim ultra, będzie wspomagać markę Mixit.pl, jako ekspert diety sportowej.

Mixit.pl – marka specjalizująca się w mieszankach kasz i musli komponowanych na indywidualne życzenie rozpoczyna współpracę z Edytą Lewandowską. Aktualna mistrzyni Polski w maratonie górskim i biegu górskim ultra, wicemistrzyni Europy Masters w biegu górskim i założycielka E.L.ite Runners, będzie jako fit ekspert testować produkty i doradzać marce w tym zakresie.

 

– W Polsce największym zainteresowaniem cieszą się nasze mieszanki dietetyczne i produkty prozdrowotne, dlatego cały czas rozwijamy się w tym kierunku. Wiedza i doświadczenie pani Edyty to dla nas nieocenione źródło inspiracji –mówi Tomasz Kępa z Mixit.pl

 

Współpraca ma także charakter wizerunkowy, ekspertka i producent płatków połączą swoje siły w działaniach PR-owych i marketingowych. 

 

– Od pierwszego spróbowania spodobały mi się nie tylko mieszanki Mixit, ale też filozofia tego brandu. Nastawienie na wartości prozdrowotne i zrównoważony skład produktów mówi Edyta Lewandowska. – Stwierdziłam, że skoro są idealne dla mnie, to powinno się o nich dowiedzieć więcej osób uprawiających sport, zarówno wyczynowo, jak i zupełnie amatorsko –dodaje. 

 

Edyta Lewandowska zaczęła swoją przygodę z bieganiem 20 lat temu, a „na poważnie” w liceum. Szybko odkryła, że ma predyspozycje do biegów długodystansowych i pojawiły się pierwsze medale Mistrzostw Polski. Dziś ma w swoim dorobku ponad 30 medali ze startów w imprezach rangi mistrzostw kraju. Od trzech lat uprawia biegi górskie z ukierunkowaniem na dłuższe dystanse. Pierwszy złoty medal i rekord trasy pojawił się w jej pierwszym starcie górskim na Mistrzostwach Polski w maratonie górskim w Szczawnicy, po czterech latach nieobecności na trasach biegowych z powodu kontuzji pleców. 

 

Lewandowska jest też trenerem biegowym na każdym poziomie zaawansowania, prowadzi treningi grupowe i ma swój team biegowy ELITESPORTS. W grudniu planuje zorganizowanie obozu biegowego w wysokich górach.

 

– Bieganie jest moją pasją, miłością i dodatkiem do życia. W przyszłym sezonie chciałabym uzyskać optymalna formę i spełnić swoje biegowe marzenie, zawalczyć o medal Mistrzostw Świata –zapowiada.

 

***

Mixit.pl to producent musli i kasz do indywidualnego komponowania. Na swojej stronie internetowej oferuje do wyboru ponad 90 składników – różne rodzaje kasz i płatków zbóż, bakalie, owoce liofilizowane i inne dodatki. Mogą z nich powstać mieszanki bezglutenowe, niskocukrowe, czy np. bogate w błonnik.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Ontro109

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Zamów opracowanie informacji prasowej


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »