Firma » Reklama

Efektura z brązowym mieczem w KTR 2018 za „Rower Robsona”

Na tegorocznej Gali KTR studio postprodukcyjne Efektura zdobyło brązowy miecz w kategorii Sound Design za pracę przy ścieżce dźwiękowej do animacji „Rower Robsona”.

Animacja „Rower Robsona” to element kampanii realizowanej przez Krajowe Centrum Bezpieczeństwa Ruchu Drogowego, która przestrzega przed prowadzeniem roweru po spożyciu alkoholu. Projekt pokazuje wypadek Robsona i jego konsekwencje. Wykorzystano w nim „copypastę”, czyli historię przeklejaną w Internecie, którą w tej animacji opowiada kuzyn Robsona. W rolę narratora wcielił się aktor Bartłomiej Topa. Za nagranie, kompozycję i kreację ścieżki sound design odpowiedzialne było studio Efektura, personalnie zaś reżyser dźwięku Andrzej Bogucki.  

 

„Praca przy tak ważnej kampanii była ciekawym doświadczeniem. Dzięki współpracy z agencją BBDO oraz studiem TELEVISOR powstał projekt, który odpowiada na współczesne problemy i ma szansę pomóc wielu ludziom zrozumieć, jak poważne konsekwencje może mieć jazda na rowerze po alkoholu. Tym bardziej cieszymy się z wygranej w KTR, jest to dla nas ogromne wyróżnienie” – mówi Ewa Hoffman, Sound Producer w studiu Efektura, która odpowiadała za koordynację projektu.  Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

prcalling

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »