Firma » Reklama

Effective Public Relations dla szkoły i przedszkoli "Tęczowy Ogród"

Effective Public Relations dla szkoły i przedszkoli "Tęczowy Ogród"
Zobacz więcej zdjęć »
Nowym klientem agencji Effective Public Relations są warszawskie przedszkola i szkoła podstawowa „Tęczowy Ogród”.

Pod koniec lutego br. Effective Public Relations nawiązała współpracę z czterema dwujęzycznymi placówkami edukacyjnymi „Tęczowy Ogród”. Agencja realizuje działania PR dla trzech przedszkoli oraz szkoły podstawowej.

W ramach umowy Effective Public Relations odpowiada za relacje z mediami, prowadzenie biura prasowego oraz e-PR. Celem prowadzonych działań jest wzmocnienie świadomości marki „Tęczowy Ogród” wśród rodziców dzieci w wieku przedszkolnym i szkolnym.

Tęczowy Ogród to cztery niepubliczne dwujęzyczne placówki edukacyjne w Warszawie: trzy przedszkola oraz jedna szkoła podstawowa. Pierwsze przedszkole „Tęczowy Ogród" powstało w 2001 roku, będąc tym samym pierwszym niepublicznym przedszkolem językowym w Warszawie. Przedszkola pracują w oparciu o autorski dwujęzyczny program, którego celem jest stymulowanie harmonijnego i wszechstronnego rozwoju dziecka. Wysoką jakość nauczania potwierdzają zdobyte nagrody – w 2004 oraz w 2009 roku placówki przedszkolne otrzymały międzynarodowy certyfikat European Language Label za innowacyjność w zakresie nauczania języka angielskiego. 

Effective Public Relations to zespół konsultantów zajmujących się tworzeniem i realizacją strategii public relations. Agencja specjalizuje się w obsłudze firm z branży FMCG, IT, wnętrzarskiej i usługowej. Do grona obecnych klientów należą m.in.: Dornbracht, d’aucy, Haribo, Konica Minolta, Młyn Klekotki resort & spa, Muzeum Plakatu w Wilanowie, OSM Piątnica oraz Stanley.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Effective Public Relations
http://effectivepr.pl

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »