Firma » Biznes

EFL ma użyteczną stronę

EFL ma użyteczną stronę
Zobacz więcej zdjęć »
Internetowy Kanał Obsługi Klienta Europejskiego Funduszu Leasingowego (Portal KlientEFL - http://klient.efl.com.pl) został wyróżniony godłem „Użyteczna Strona”. Program certyfikacyjny „Użyteczna Strona” jest akredytowany przez Związek Pracodawców Branży Internetowej IAB Polska.

Patronat nad nim objęło Ministerstwo Gospodarki oraz Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości.

Portal KlientEFL zaznacza silną pozycję Europejskiego Funduszu Leasingowego także w sieci. Samoobsługowy portal  został nagrodzona za wysoką jakość oraz bieżące wdrażanie proponowanych uwag i rekomendacji, które mają wpływ na satysfakcję Klientów i coraz lepiej odpowiadają ich potrzebom. 

Godło przyznane przez Fundację Obserwatorium Zarządzania oraz partnerów programu w imieniu EFL odebrał Marcin Czajkowski, Kierownik Centrum Usług Dodatkowych, Departament Obsługi Klienta w EFL.

-„EFL jest pierwszą firmą leasingową, która otrzymała to wyróżnienie. Nasza usługa - Portal KlientEFL jest obecnie najbardziej zaawansowanym funkcjonalnie eBOK-iem wśród firm leasingowych w Polsce. Nasi Klienci mogą w pełni zarządzać swoimi umowami leasingu online. Przyznany certyfikat dowodzi, że efekt naszej pracy został doceniony przez naszych Klientów i zauważony przez niezależnych ekspertów programu „Użyteczna strona” – powiedział Marcin Czajkowski, odbierając odznaczenie. 

Uroczystość wręczenia certyfikatów odbyła się 19 listopada br. w Ministerstwie Gospodarki. Gala towarzyszyła seminarium "Pokolenie Doświadczeń Customer & User Experience".

Program Certyfikacyjny Użyteczną Strona jest inicjatywą branżową skierowaną do firm, przedsiębiorstw i instytucji publicznych pragnących poprawić i potwierdzić użyteczność własnych serwisów internetowych. Weryfikacja jest prowadzona za pomocą audytu listą kontrolną oraz audytu eksperckiego. Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

MCConsultants

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Za 2 dni:
Dolomiti Paganella Bike – www.dolomitipaganellabike.com/en
dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »