Firma » Finanse

EFL nawet 6 miesięcy przerwy w spłacie kapitału bez opłat manipulacyjnych

EFL nawet 6 miesięcy przerwy w spłacie kapitału bez opłat manipulacyjnych
Zobacz więcej zdjęć »
Z przeprowadzonego na początku marca badania Rzetelnej Firmy wynikało, że zaledwie 39 proc. przedsiębiorców dostrzegało negatywne skutki koronawirusa. Statystyki z dnia na dzień ulegają zmianie, niestety na gorsze

Z przeprowadzonego na początku marca badania Rzetelnej Firmy wynikało, że zaledwie 39 proc. przedsiębiorców dostrzegało negatywne skutki koronawirusa. Statystyki z dnia na dzień  ulegają zmianie, niestety na gorsze. Sytuacja jest dynamiczna, a  branże, które na początku marca nie dostrzegały jeszcze negatywnego wpływu koronawirusa na swoją działalność, ze względu chociażby na problemy swoich kontrahentów, dziś alarmują, że grozi im utrata płynności finansowej.

EFL, którego klientami, w przeważającej większości, są małe i średnie przedsiębiorstwa podejmuje koleje działania, aby wspomóc przedsiębiorców w tym trudnym okresie.

Obok usługi Leasingu Swobodnego, która pozwala na dopasowanie płatności do bieżącej płynności finansowej firmy poprzez samodzielne zarządzanie wysokością spłacanych rat i dostosowania ich wysokości do bieżącej sytuacji oferuje również  możliwość odroczenia rat kapitałowych i tym samym wydłużenia okresu finansowania.

Klienci, którzy ze względu na trudną sytuację spowodowaną przez Covid-19 mają problemy z bieżącym regulowaniem zobowiązań mogą wnioskować o zawieszenie do 3 lub 6 rat kapitałowych z jednoczesnym wydłużeniem umowy o ten okres . Każdy wniosek rozpatrywany jest indywidualnie, a za zmiany w harmonogramie nie są pobierane żadne dodatkowe opłaty.

Sektor przedsiębiorstw w Polsce wytwarza blisko trzy czwarte wartości PKB (73,6%), a małe i średnie przedsiębiorstwa generują w nim co drugą złotówkę (49,8% PKB).To właśnie małe i średnie firmy,  są dziś w najtrudniejszej sytuacji i wymagają pilnego wsparcia. Jesteśmy im wini pomoc tu i teraz. Jako odpowiedziany partner podejmujemy działania, których celem jest wsparcie w tym najtrudniejszym czasie. Oprócz usługi Leasingu Swobodnego wprowadziliśmy możliwość restrukturyzacji zadłużenia.  Cieszy nas fakt, że widzimy  również duże wsparcie i zrozumienie ze strony innych instytucji finansowych. Teraz musimy dołożyć wszelkich starań, aby przetrwać ten trudny okres, a kiedy sytuacja się ustabilizuje powrócić do swoich mniejszych  i większych biznesów”powiedział Wojciech Przybył, członek zarządu EFL.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

maja.lidke@efl.com.pl

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »