Firma » Biznes

EFL partnerem kampanii Elektromobilni.pl

EFL partnerem kampanii Elektromobilni.pl
Zobacz więcej zdjęć »
Europejski Fundusz Leasingowy dołączył do kampanii społecznej Eletromobilni.pl., której celem jest edukacja i promocja elektromobilności w Polsce .

Europejski Fundusz Leasingowy dołączył do kampanii społecznej Eletromobilni.pl., której celem jest edukacja i promocja elektromobilności w Polsce oraz wzrost świadomości społecznej między innymi poprzez wskazywanie  w jaki sposób zeroemisyjne technologie w transporcie wpływają na ochronę klimatu, poprawę warunków życia i zdrowia oraz rozwój gospodarczy.

Zamów artykuły sponsorowane na serwisie CentrumPR.pl w kilka minut, poprzez platformę Link Buildingu np.:

 

 Rozwój elektromobilności jest priorytetem praktycznie w każdym punkcie na mapie świata. Zmiany obserwowane w różnych gałęziach transportu skoncentrowane są przede wszystkim na rozszerzaniu mobilności ludzi, przy jednoczesnej poprawie efektywności, bezpieczeństwa oraz ekologii projektowanych rozwiązań. Ze zrealizowanego w ubiegłym roku przez EFL raportu „Zielona energia w MŚP . Pod lupą”[1] wynika  że zarówno indywidualni Polacy jak i firmy wykazują się coraz większą świadomością ekologiczną i ekonomiczną. Jednak w praktyce, MŚP ciągle jeżdżą pod prąd, podczas gdy większy krok w stronę ekomobilności wykonali Polacy.

EFL już od wielu lat jest przekonany, że dbałość o otoczenie naturalne przynosi korzyści każdemu, kto wychodzi z tego założenia i wdraża je w życie. Dlatego nie tylko jako firma korzysta z licznych ekorozwiązań angażujących pracowników czy czerpiących z zielonej energii, ale również zachęca klientów do ich wdrażania.  W  jubileuszowym roku zachęca klientów do proekologicznej postawy i przekonuje o wyższości e-faktur nad jej papierowymi odpowiednikami. Każda zgoda przejścia na elektroniczną fakturę oznacza jedno posadzone drzewo w imieniu klienta.  Cel to 30 tysięcy sadzonek, które łącznie mogą zająć obszar o powierzchni ponad 5 hektarów Przystąpienie do kampanii  promującej wzrost rynku zeroemisyjności transportu w Polsce dla firmy, która jest jedną z wiodących na rynku leaisngu pojazdów eklektycznych jest czymś naturalnym.  Chcemy propagować zielone podejście chcemy propagować dalej wśród mikro, małych i średnich firm, nie tylko udostępniając odpowiednie rozwiązania takie jak leasing aut elektrycznych czy finansowanie paneli fotowoltaicznych, ale również edukować i wskazywać korzyści i wpływ ich zastosowania na ochronę klimatu, poprawę warunków zdrowia oraz rozwój gospodarczy – mówi Wojciech Przybył, członek zarządu EFL S.A.

„W 2021 r. rozpoczęliśmy drugą edycję kampanii edukacyjno-społecznej elektromobilni.pl, w którą zaangażowali się liderzy sektora zeroemisyjnego transportu w Polsce. To największa tego typu inicjatywa w Polsce i w regionie CEE oraz jedna z największych i najbardziej kompleksowych w całej Europie. Bardzo cieszymy się, że Europejski Fundusz Leasingowy dołączył do grona partnerów naszej kampanii. Tylko współpraca pomiędzy podmiotami z całego łańcucha wartości e-mobility pozwoli zrealizować jej nadrzędny cel, którym jest promocja i rzetelne przekazywanie wiedzy na temat zeroemisyjnego transportu. Chcemy przekonać Polaków, że elektromobilność oznacza nie tylko czystsze i zdrowsze miasta, ale również szybkie i komfortowe podróże, oszczędność dla portfela oraz szansę na rozwój polskiej gospodarki – mówi Maciej Mazur Dyrektor Zarządzający PSPA.  

 

Elektromobilni.pl to pierwsza w Polsce kampania społeczna, wspierająca rozwój rynku elektromobilności, a zarazem jedna z najbardziej kompleksowych inicjatyw edukacyjnych tego typu w Europie. W projekt zaangażowanych jest kilkudziesięciu partnerów, liderów zrównoważonego transportu w Polsce, którzy wspólnie promują zeroemisyjne technologie. Bieżący rok 2021 to już druga edycja skoordynowanych działań na rzecz promowania zrównoważonego transportu, w inauguracyjnym roku 2020 w ramach kampanii zrealizowano ponad 500 aktywności edukacyjnych, promocyjnych i budujących świadomość społeczną.[1] „Zielona energia w MŚP. Pod lupą”, raport EFL: https://media.efl.pl/reports/16870.

 Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

maja.lidke@efl.com.pl

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami

Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »