Firma » Finanse

EFL po raz kolejny Najlepszym Partnerem w Biznesie

EFL po raz kolejny Najlepszym Partnerem w Biznesie
Zobacz więcej zdjęć »
Europejski Fundusz Leasingowy po raz kolejny został uhonorowany tytułem „Najlepszy Partner w Biznesie” w kategorii Leasing. Magazyn ekonomiczny Home&Market przyznał nagrody po raz dziesiąty. Gala wręczenia nagród odbyła się 23 października w warszawskim Hotelu Hyatt.

„Najlepszy Partner w Biznesie” to dla EFL tytuł niezwykle prestiżowy oraz wyróżniający naszą firmę za ponad 20 lat pracy na rynku finansowym. Jesteśmy dumni, że za pośrednictwem naszej oferty oraz wysokich standardów kultury biznesowej, możemy przyczynić się do wspierania i rozwoju krajowej przedsiębiorczości, równocześnie realizując kluczowe dla nas cele- powiedziała Aneta Krzemińska Dyrektor Departamentu Sprzedaży Corporate Leasing w Europejskim Funduszu Leasingowym. 

„W imieniu firmy dziękuję wszystkim za to wyróżnienie i zaufanie. Jednocześnie chciałabym zapewnić, że tytuł ten to dla nas nie  tylko nagroda, ale  również dowód zaufania, jakim EFL cieszy się wśród swoich partnerów”- podkreśliła Aneta Krzemińska. 

„Najlepszy Partner w Biznesie” jest doroczną nagrodą przyznawaną przez magazyn Home & Market. Celem rankingu jest promocja najlepszych produktów i usług dla biznesu. W tym roku firmy były oceniane w następujących kategoriach: bankowość, ubezpieczenia, społeczna odpowiedzialność biznesu, edukacja, usługi telekomunikacyjne, leasing, transport, centra biznesowe, bancassurance, IT, sport, flota, zarządzanie wierzytelnościami, partner samorządowy, wsparcie przedsiębiorstw, kancelarie prawne, SPA i odnowa biologiczna. Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

MCConsultants

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »