Firma » Finanse

EFL podwójnie nagrodzony przez sektor budowlany

EFL podwójnie nagrodzony przez sektor budowlany
Zobacz więcej zdjęć »
Europejski Fundusz Leasingowy S.A. został wyróżniony Laurem Buildera 2020 za czołową pozycję w branży w zakresie finansowania maszyn i urządzeń budowlanych.

Europejski Fundusz Leasingowy S.A. został wyróżniony Laurem Buildera 2020 za czołową pozycję w branży w zakresie finansowania maszyn i urządzeń budowlanych. Co więcej, kapitula Builder Awards i Wydawcy Magazynu Builder przyznała kierującemu spółką prezesowi Radosławowi Woźniakowi tytuł Osobowość Branży.

- EFL, który w tym roku obchodzi jubileusz 30-lecia działalności, aktywnie i z sukcesem, jako jeden z wiodących graczy branży leasingowej, uczestniczy w rozwoju polskiej przedsiębiorczości. W ciągu trzech dekad zdobyliśmy zaufanie ponad 330 tys. klientów – to prawie tylu, ilu mieszkańców liczy Lublin. Klienci EFL sfinansowali aktywa o łącznej wartości 70 mld zł, czyli równowartość budowy 35 Stadionów Narodowych lub 146 budynków Narodowego Forum Muzyki we Wrocławiu – powiedział Radosław Woźniak, prezes zarządu EFL. – W tym czasie niezwykle istotny był dla nas sektor budowlany, w finansowaniu którego od lat jesteśmy liderem na rynku leasingu. Co więcej, w ubiegłym roku, pomimo pandemii i jej gospodarczych skutków sfinansowaliśmy sprzęt  budowalny o wartości blisko 660 mln PLN. To znaczy, że dla dużej części sektora budowlanego nasza oferta jest atrakcyjną odpowiedzią na ich potrzeby. W ubiegłym roku dzięki znajomości potrzeb przedsiębiorców z sektora budowalnego i dobrze zaprojektowanej usłudze zwiększyliśmy nasze udziały na rynku budowlanym do 20 proc. i nadal jesteśmy numerem jeden w finansowaniu maszyn i urządzeń budowlanych. Tym bardziej zatem cieszy nas fakt, że już po raz czwarty zostaliśmy wyróżnieni Laurem Buildera. Dla mnie osobiście zaszczytem jest, że jako prezes EFL, znalazłem się w elitarnym gronie OSOBOWOŚCI BRANŻY – dodał prezes EFL .

Magazyn Builder przyznał wyróżnienia POLSKI HERKULES, OSOBOWOŚĆ BRANŻY, BUDOWLANA FIRMA ROKU i LAURY BUILDERA już po raz XVIII.

OSOBOWOŚĆ BRANŻY to nagrody dla niekwestionowanych liderów branży i najlepszych managerów spośród przedstawicieli wszystkich uczestników procesu inwestycyjnego: inwestorów publicznych oraz prywatnych, deweloperów, architektów i projektantów, wykonawców, producentów oraz doradców branżowych, a także firm i organizacji wspierających branżę oraz działających na rzecz polskiego budownictwa, nauki i edukacji.

Dla prezesa Radosława Woźniaka , który znalazł się w gronie tegorocznych laureatów Osobowości Branży, to już druga nagroda w tym roku. Pierwszą – tytuł FINANSISTA ROKU 2020 – przyznał szefowi EFL tygodnik Gazeta Finansowa.

Wyróżnienie Laury Buildera przyznawane jest firmom i instytucjom spoza branży budowlanej, których działalność i świadczone usługi wspierają rozwój branży budowlanej i działających w niej firm. Kapituła bierze pod uwagę dostępność produktu lub usługi, nowatorstwo, dostosowanie do wymogów branży budowlanej, potrzeb klientów i zmieniającego się rynku. Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

maja.lidke@efl.com.pl

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »