Firma » Bankowość

EFL porozmawia z pomorskimi przedsiębiorcami o biznesie i leasingu

EFL porozmawia z pomorskimi przedsiębiorcami o biznesie i leasingu
Zobacz więcej zdjęć »
5 grudnia br. w Gdańsku odbędzie się Śniadanie Przedsiębiorców z ekspertami EFL, jednego z najbardziej doświadczonych i największych leasingodawców w Polsce.

5 grudnia br. w Gdańsku odbędzie się Śniadanie Przedsiębiorców z ekspertami EFL, jednego z najbardziej doświadczonych i największych leasingodawców w Polsce. Będzie to okazja do porozmawiania o konsekwencjach podatkowych leasingu samochodów osobowych, a także o prognozach gospodarczych na 2020 rok. Spotkanie, które odbędzie się w Puro Hotel, jest bezpłatne.

W wydarzeniu może wziąć udział każdy przedsiębiorca zainteresowany finansowaniem planowanych inwestycji, w szczególności aut osobowych, leasingiem. Wystarczy zarejestrować się na stronie https://kampania.efl.pl/zapisy-sniadania-przedsiebiorcow. Uczestnictwo w warsztatach jest bezpłatne. Liczba miejsc jest ograniczona, decyduje kolejność zgłoszeń.

EFL organizuje 2 Śniadania Przedsiębiorców. W Gdańsku spotkanie odbędzie się 5 grudnia, w Puro Hotel, przy ul. Stągiewna 26. Przedsiębiorcy, którzy nie będą mogli wziąć udziału w gdańskim śniadaniu, będą mieli wcześniejszą okazję do porozmawiania o leasingu w Poznaniu. Wstolicy Wielkopolski spotkanie odbędzie się 28 listopada br., w hotelu Park Inn by Radisson, przy ul. Szyperskiej 22.. Oba śniadania zaczynają się o godz. 9:00 i potrwają do ok. godz, 13:00.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

maja.lidke@efl.com.pl

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »