Firma » Finanse

EFL porozmawia z wielkopolskimi przedsiębiorcami o biznesie i leasingu

EFL porozmawia z wielkopolskimi przedsiębiorcami o biznesie i leasingu
Zobacz więcej zdjęć »
28 listopada br. w Poznaniu odbędzie się Śniadanie Przedsiębiorców z ekspertami EFL, jednego z najbardziej doświadczonych i największych leasingodawców w Polsce.

28 listopada br. w Poznaniu odbędzie się Śniadanie Przedsiębiorców z ekspertami EFL, jednego z najbardziej doświadczonych i największych leasingodawców w Polsce. Będzie to okazja do porozmawiania o konsekwencjach podatkowych leasingu samochodów osobowych, a także o prognozach gospodarczych na 2020 rok. Spotkanie, które odbędzie się w hotelu Park Inn by Radisson, jest bezpłatne.

W wydarzeniu może wziąć udział każdy przedsiębiorca zainteresowany finansowaniem planowanych inwestycji, w szczególności aut osobowych, leasingiem. Wystarczy zarejestrować się na stronie https://kampania.efl.pl/zapisy-sniadania-przedsiebiorcow. Uczestnictwo w warsztatach jest bezpłatne. Liczba miejsc jest ograniczona, decyduje kolejność zgłoszeń.

EFL organizuje 2 Śniadania Przedsiębiorców. Pierwsze spotkanie odbędzie się 28 listopada br. w Poznaniu, w hotelu Park Inn by Radisson, przy ul. Szyperskiej 22. Przedsiębiorcy, którzy nie będą mogli wziąć udziału w poznańskim spotkaniu, mają drugą okazję do porozmawiania o leasingu w Gdańsku. Drugie spotkanie odbędzie się 5 grudnia br., w Gdańsku, w Puro Hotel, przy ul. Stągiewna 26. Oba spotkania rozpoczynają się o godz. 9:00 i potrwają do ok. godz. 13:00.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

malid@efl.com.pl

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Zamów opracowanie informacji prasowej


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »