Rozrywka i wypoczynek » Rozrywka

EKO atrakcje w Centrum Janki

EKO atrakcje w Centrum Janki
Zobacz więcej zdjęć »
W najbliższą sobotę, 11 maja, Centrum Janki zaprasza na wydarzenie „EKO gratka – przynieś elektroodpady i wymień na roślinę”, które odbędzie się w godzinach 12.00-17.00 na Rotundzie.

Klienci, którzy przyniosą elektroodpady, otrzymają w podziękowaniu upominek kwiatowy. W programie wydarzenia zaplanowano także warsztaty ekologiczne dla dzieci oraz zbiórkę plastikowych nakrętek z przeznaczeniem na wsparcie podopiecznych Żoliborskiego Stowarzyszenia DOM RODZINA CZŁOWIEK.

Zamów artykuły sponsorowane na serwisie CentrumPR.pl w kilka minut, poprzez platformę Link Buildingu np.:

Akcja „EKO gratka – przynieś elektroodpady i wymień na roślinę” ma zachęcić Klientów Centrum Janki do ekologicznego stylu życia i ochrony środowiska naturalnego. Pierwsze 100 osób, które w sobotę 11 maja w godzinach 12.00-17.00 przyniosą do Punktu Obsługi Akcji mieszczącego się na Rotundzie minimum 1 kilogram (max. 8 kilogramów) elektroodpadów (zużyte sprzęty zasilane prądem lub bateriami), otrzyma w prezencie kwiatek Zamiokulkas zamiolistny – oryginalną roślinę ze strzelistymi łodygami i wielkimi mięsistymi liśćmi, która oczyszcza powietrze i działa uspokajająco, a przy tym jest łatwa w uprawie.

Dodatkową atrakcją wydarzenia będą warsztaty dla dzieci „Zrób coś z niczego”. Na najmłodszych czekają zajęcia z recyclingu, pokazujące, jak dać tzw. „drugie życie” niepotrzebnym już rzeczom. Wspólnie z animatorami maluchy będą samodzielnie tworzyć wazoniki ze słoików czy kubki na długopisy z butelek, które następnie zabiorą ze sobą do domu na pamiątkę.

Zaplanowana akcja zawiera w sobie również element charytatywny. Podczas wydarzenia będzie prowadzona zbiórka plastikowych nakrętek z przeznaczeniem na wsparcie trójki podopiecznych lokalnej organizacji pozarządowej – Żoliborskiego Stowarzyszenia DOM RODZINA CZŁOWIEK.

„Ochrona środowiska od początku była ważnym elementem polityki prowadzonej przez Centrum Janki. Podczas najbliższego wydarzenia chcemy zwrócić uwagę naszych Klientów na kwestię elektroodpadów i zachęcić ich do prowadzenia działań przyjaznych środowisku, nagradzając ich przy tym upominkami. Uczestnikom akcji pokażemy również możliwości ponownego wykorzystywania niepotrzebnych lub zużytych przedmiotów w postaci własnoręcznie wykonanych dekoracji do domu” – mówi Anna Walerych, dyrektor Centrum Janki.

Regulamin akcji „EKO gratka – przynieś elektroodpady i wymień na roślinę” jest dostępny w Punkcie Obsługi Akcji zlokalizowanym na Rotundzie, pomiędzy salonami Apart i W.KRUK.

 

Dodatkowe informacje:

 

Centrum Janki

 

Główni operatorzy Centrum Janki to Leroy Merlin, Media Markt oraz hipermarket Auchan. Ofertę handlową Centrum uzupełnia ponad 100 sklepów średnio powierzchniowych, w tym takie marki jak: C&A, Go Sport, H&M, KappAhl, Kazar, New Yorker, Reserved, Rossmann czy Sephora. Na terenie obiektu działają: CINEMA CITY, kompleks strefy food court z 11 restauracjami, restauracja Pizza Hut, a także kawiarnie i cukiernie.

Właścicielami Centrum Janki są: spółka celowa CH Janki sp. z o.o., zarządzana przez Cromwell Polish Retail Fund, Global City RE Poland sp. z o.o., Leroy - Merlin Inwestycje sp. z o.o. oraz Taima Investments sp. z o.o. Zarządcą obiektu jest firma Apsys Polska S.A.

 

www.chjanki.pl

 

CROMWELL Property Group

 

Cromwell Property Group to australijski fundusz REIT (Australian Real Estate Investment Trust) notowany na australijskiej giełdzie papierów wartościowych (ASX), który zarządza aktywami o łącznej wartości 6,7 mld EUR na terenie Australii, Nowej Zelandii i Europy.

Cromwell oferuje globalną i obejmującą komplet usług platformę zarządzania inwestycyjnego wraz z w pełni zintegrowanym potencjałem nieruchomościowym oraz bezpośrednim zarządzaniem aktywami.

Na terenie Europy Cromwell zarządza w ramach swoich funduszy i mandatów w Europie aktywami nieruchomościowymi i zdolnościami inwestycyjnymi o wartości 3,3 mld EUR. W portfelu aktywów Cromwell znajduje się ok. 270 nieruchomości i 2900 najemców.

Cromwell w 21 biurach w 13 krajach europejskich zatrudnia ponad 180 osób, które zapewniają fachową wiedzę w zakresie nieruchomości.

 

www.cromwellpropertygroup.com

 

APSYS Polska

 

ZARZĄDCA APSYS jest jednym z wiodących operatorów branży centrów handlowych w Polsce i we Francji. Firma powstała w 1996 roku i działa jako inwestor, deweloper, agent ds. najmu, menadżer projektu oraz zarządca nieruchomości. Tworzy innowacyjne, „szyte na miarę” projekty uwzględniające specyfikę danego miejsca, kontekst społeczny oraz środowisko naturalne. Do największych inwestycji firmy należą Manufaktura w Łodzi oraz Posnania w Poznaniu. APSYS Polska zarządza obecnie ok. 1 100 000 mkw. GLA w 24 centrach handlowych zlokalizowanych w 17 największych miastach w Polsce. Firma i jej projekty były wielokrotnie nagradzane przez PRCH, ICSC, Europa Property oraz CiJ w dziedzinach rozwoju, zarządzania oraz marketingu.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Orchidea

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami

Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »