Rozrywka i wypoczynek » Rozrywka

EKO loteria w Centrum Janki

EKO loteria w Centrum Janki
Zobacz więcej zdjęć »
W dniach 4-19 października Centrum Janki organizuje EKO loterię, w której do wygrania jest ponad 350 nagród. Aby wziąć udział w akcji, wystarczy zrobić zakupy za minimum 50 złotych. W puli nagród m.in. elektryczne hulajnogi.

Na dobry początek jesieni Centrum Janki przygotowało dla swoich klientów loterię z atrakcyjnymi nagrodami. Zasady akcji są niezwykle proste. Aby powalczyć o jedną z ponad 350 nagród, wystarczy:

·         zrobić zakupy za minimum 50 złotych (na maksymalnie dwóch paragonach) w Centrum Janki,

·         pokazać dowody zakupu w Punkcie Obsługi Loterii i odebrać kupon od sprzedawcy lub hostessy,

·         zarejestrować kupon na specjalnym standzie multimedialnym i po zeskanowaniu kuponu w loteriomacie sprawdzić informację o wygranej lub jej braku.

W puli nagród znajdują się elektryczne hulajnogi, karty podarunkowe o wartości 50 i 100 złotych na dodatkowe zakupy w Centrum Janki oraz praktyczne EKO zestawy, w skład których wchodzą między innymi butelka ekologiczna hot&cool, zestaw na lunch z włókna bambusowego oraz kubek termiczny.

„Przed nami akcja w prawdziwym EKO stylu! Szczęścia w loterii może spróbować, każdy, kto w dniach 4-19 października odwiedź Centrum Janki i zrobi zakupy za minimum 50 złotych. Serdecznie zapraszamy na zakupy i życzymy jak najwięcej szczęścia - atrakcyjne nagrody czekają!” – mówi Anna Walerych, dyrektor Centrum Janki.

W loterii mogą wziąć udział osoby pełnoletnie. Wszystkie szczegóły oraz Regulamin Loterii dostępne w Punkcie Obsługi Loterii. Przypominamy, że 6 i 13 października przypadają niedziele niehandlowe, w których Punkt Obsługi Loterii będzie nieczynny.

 

 

Dodatkowe informacje:

 

Centrum Janki

 

Główni operatorzy Centrum Janki to Leroy Merlin, Media Markt oraz hipermarket Auchan. Ofertę handlową Centrum uzupełnia 170 sklepów średnio powierzchniowych, w tym takie marki jak: Zara, Bershka, Stradivarius, Oysho, C&A, Go Sport, H&M, KappAhl, Kazar, New Yorker, Reserved, Rossmann czy Sephora. Na terenie obiektu działają: CINEMA CITY, kompleks strefy food court z 20 restauracjami, restauracja Pizza Hut, a także kawiarnie i cukiernie.

Właścicielami Centrum Janki są: spółka celowa CH Janki sp. z o.o., zarządzana przez Cromwell Polish Retail Fund, Global City RE Poland sp. z o.o., Leroy - Merlin Inwestycje sp. z o.o. oraz Taima Investments sp. z o.o. Obiektem zarządza Apsys Polska.

 

www.chjanki.pl

 

CROMWELL Property Group

 

Cromwell Property Group to australijski fundusz REIT (Australian Real Estate Investment Trust) notowany na australijskiej giełdzie papierów wartościowych (ASX), który zarządza aktywami o łącznej wartości 6,7 mld EUR na terenie Australii, Nowej Zelandii i Europy.

Cromwell oferuje globalną i obejmującą komplet usług platformę zarządzania inwestycyjnego wraz z w pełni zintegrowanym potencjałem nieruchomościowym oraz bezpośrednim zarządzaniem aktywami.

Na terenie Europy Cromwell zarządza w ramach swoich funduszy i mandatów w Europie aktywami nieruchomościowymi i zdolnościami inwestycyjnymi o wartości 3,3 mld EUR. W portfelu aktywów Cromwell znajduje się ok. 270 nieruchomości i 2900 najemców.

Cromwell w 21 biurach w 13 krajach europejskich zatrudnia ponad 180 osób, które zapewniają fachową wiedzę w zakresie nieruchomości.

 

www.cromwellpropertygroup.com

 Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Orchidea

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Zamów opracowanie informacji prasowej


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »