Rozrywka i wypoczynek » Uroczystości

Eko-start w nowy rok szkolny z Vis a Vis Wilanów

Eko-start w nowy rok szkolny z Vis a Vis Wilanów
Zobacz więcej zdjęć »
Wakacyjna laba kończy się już w tym tygodniu i to ostatni dzwonek, aby pomyśleć o zakupie niezbędnych przyborów szkolnych. Dlaczego jednak nie wykonać ich samemu, a przy okazji – zadbać o środowisko?

Taka okazja nadarzy się już w najbliższą sobotę w centrum handlowym Vis à Vis Wilanów, gdzie odbywać się będą warsztaty upcyklingowe i florystyczne.

Zamów artykuły sponsorowane na serwisie CentrumPR.pl w kilka minut, poprzez platformy Link BuildinguW przedostatni dzień wakacji – sobotę 31 sierpnia, w godz. 11-19, centrum handlowe przy Przyczółkowej 219 będzie gospodarzem warsztatów z okazji powitania nowego roku szkolnego. Ich głównym motywem przewodnim będzie DIY, ekologia i upcycling. To jeden z najpopularniejszych ostatnio trendów, który w kreatywny sposób wykorzystuje odpady przeznaczone do recyklingu i pozwala stworzyć z nich nowe, ciekawe przedmioty codziennego użytku. W trakcie warsztatów będzie można z ekologicznych materiałów przygotować takie przybory jak piórniki, linijki, plany lekcji czy uczniowskie niezbędniki. Dodatkowo, dla wszystkich uczestników zostaną przygotowane bawełniane worki, które będzie można wspólnie ozdobić, a później zabrać do domu. Z pewnością przydadzą się później do przechowywania obuwia zamiennego czy stroju na WF. Tego dnia w Vis à Vis Wilanów pojawi się także florysta, który poprowadzi kolejną część warsztatów. Każde z dzieci otrzyma doniczkę, którą będzie można własnoręcznie przyozdobić, a następnie posadzić w niej wybraną przez siebie roślinę. Prowadzący opowie także, jak prawidłowo o nie dbać.

Wydarzenie jest bezpłatne i otwarte dla wszystkich. Więcej informacji można znaleźć na Facebooku: https://www.facebook.com/events/2188825487911139/

Vis à Vis Wilanów to kameralne, przyjazne centrum handlowe, zlokalizowane przy ul. Przyczółkowej 219, na styku Błoń Wilanowskich i Powsina, przy drodze nr 724, łączącej Warszawę z Konstancinem-Jeziorną. Kilkaset metrów dalej powstaje węzeł Południowej Obwodnicy Warszawy S2, co już w niedalekiej przyszłości umożliwi łatwy dojazd do głównych tras wylotowych z miasta. Vis à Vis Wilanów to ponad 4 tys. mkw. powierzchni handlowej, na której działa 17 sklepów. Centrum wyróżnia się przyjazną architekturą, zielonym otoczeniem oraz wygodnym dostępem do lokali handlowych wprost z parkingu, na którym dostępnych jest 105 miejsc dla zmotoryzowanych. Obiekt jest położony przy najdłuższej trasie rowerowej w Warszawie i przyjazny miłośnikom jednośladów, dla których dostępne są specjalne udogodnienia, m.in. 58 dedykowanych miejsc postojowych oraz samoobsługowa stacja napraw.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

BeyondPublicRelations

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami

Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »