Społeczeństwo » Społeczeństwo

Eko-warsztaty w Empiku w Bonarce: co kryje się za metką Twoich ubrań?

Eko-warsztaty w Empiku w Bonarce: co kryje się za metką Twoich ubrań?
Zobacz więcej zdjęć »
21 września o godz. 18:00 w Empiku w Bonarce Marysia Huma z Fundacji Kupuj Odpowiedzialnie podpowie, jak kupować świadomie i odpowiedzialnie ubrania w trosce o środowisko i nas samych.

Czy bawełna jest materiałem ekologicznym? Dlaczego jeansy są zabójcze? Czy z butelek PET można zrobić modny płaszczyk, a z bambusa spodnie? Co kryją w sobie certyfikaty i czy warto im ufać? Czy da się robić rzeczy ponadczasowe i trwałe? Co się dzieje z ubraniami, których już nie potrzebujemy? Udaj się z Marysią Humą z Fundacji Kupuj Odpowiedzialnie na „zakupy" i dowiedz się więcej co kryje się za metką Twoich ubrań.

Warsztaty w Empiku w Bonarce pomogą zrozumieć, jak produkowane są ubrania zarówno te bardziej jak i te mniej przyjazne środowisku i ludziom. Ta wiedza umożliwi uczestnikom zajęć bardziej świadome i odpowiedzialne podejmowanie decyzji zakupowych.

Uczestnicy warsztatów w prezencie otrzymają woreczki Zero Waste na owoce i warzywa.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Lyrmed

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Zamów opracowanie informacji prasowej


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »