Kobieta, zdrowie, uroda » Ciało

EKOCUDA – TOPOWE TARGI KOSMETYKÓW NATURALNYCH NA WYCIĄGNIĘCIE RĘKI!NIE TYLKO W STOLICY

EKOCUDA – TOPOWE TARGI KOSMETYKÓW NATURALNYCH NA WYCIĄGNIĘCIE RĘKI!NIE TYLKO W STOLICY
Zobacz więcej zdjęć »
21-22 kwietnia br. już po raz czwarty w Warszawie odbędą się Targi Kosmetyków Naturalnych Ekocuda.

Marka w 2018 roku poszerzyła swoje działania o inne miasta, w marcu organizując z sukcesem pierwszą edycję w Gdańsku, w której udział wzięło ponad 7 tysięcy odwiedzających. 
Z uwagi na rosnące zainteresowanie Ekocudami - jesienią planowane są spotkania z miłośnikami kosmetyków naturalnych w kolejnych polskich miastach. Wstęp na targi jest bezpłatny.

Pomysł na zgromadzenie w jednym miejscu polskich oraz zagranicznych producentów kosmetyków naturalnych okazał się sukcesem. W dotychczasowych warszawskich trzech edycjach wzięło udział prawie 30 tys. osób,  gdańskie targi odwiedziło ponad 7 tys. uczestników. Nadchodzące Ekocuda
to pierwsze w historii Targów tak duże wydarzenie – do dyspozycji uczestników oddano
3 piętra w Domu Towarowym Bracia Jabłkowscy! Poza częścią wystawienniczą, odbędą się warsztaty oraz otwarte wykłady.

                Każda edycja to dla nas nowe wyzwanie. Oczekiwania zarówno wystawców, jak
i odwiedzających rosną, dlatego staramy się z jednej strony zachować sprawdzoną formułę targów,
z drugiej zaś, wychodzić naprzeciw potrzebom naszych gości i proponować im nowe rozwiązania. Podczas najbliższej edycji nowością będzie przewodnik po targach, który będzie można pobrać w pdf lub będzie dostępny w prostej aplikacji na telefon, tam zawarte będą kluczowe informacje dotyczące targów.
- mówi Zuzanna Mierzejewska, pomysłodawczyni i właścicielka marki Targów Kosmetyków Naturalnych Ekocuda. Dodaje: Cieszę się, że ponad 90% wystawców jest z nami od pierwszej edycji. Otrzymujemy bardzo pozytywną informację zwrotną od firm, że są zadowolone ze współpracy
i otwarte na kolejne edycje. Myślę, że razem się rozwijamy i rośniemy w siłę, a wszystko po to, by edukować i docierać do szerokiego grona z kosmetykami inspirowanymi naturą. Wiosenna edycja
w Warszawie odbywa się przy wsparciu sponsorskim dwóch marek: Naturativ i Annabelle Minerals.

Ekocuda to jedyne takie targi, podczas których można poznać bliżej tak szeroką ofertę kosmetyków naturalnych, zarówno pielęgnacyjnych, jak i kolorowych. Wystarczy przyjść, aby móc zapoznać się z ponad 150 markami kosmetyków, wypróbować ich, powąchać, zasięgnąć praktycznych porad i być może na zawsze zmienić swoje podejście do codziennej pielęgnacji i makijażu. 

Zuzanna Mierzejewska od ponad 5 lat zajmuje się komunikacją marketingową, jest właścicielką marki Ekocuda.com, która zajmuje się organizacją cyklicznych Targów Kosmetyków Naturalnych w Warszawie (Ekocuda). W swojej ofercie firma ma również działania wizerunkowe, komunikacyjne i marketingowe dla firm z sektora Eko i Beauty.

 

 Więcej informacji:

www.ekocuda.com

www.facebook.com/ekocudacom 

 

www.instagram.com/ekocuda 

 Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Aleksandra Matuła

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Zamów opracowanie informacji prasowej


Kalendarium

Dziś:
Margaret w Empik Zakopane, 24.06, g.18
Zwyciężczyni MasterChef Junior w Empiku Bonarce, 24.06.2019, g.18:00
Za 1 dzień:
Marcin Meller w Empik Echo Kielce, 25.06.19, g.18:00
dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »