Rozrywka i wypoczynek » Rozrywka

Ekologia przez zabawę w NoVa Park

Ekologia przez zabawę w NoVa Park
Zobacz więcej zdjęć »
W dniach 18-19 października w godzinach 13.00-19.00 NoVa Park zaprosi swoich klientów do tekturowego świata pełnego ekologicznej edukacji.

Wspólnie z animatorami dzieci pomalują wielkoformatową tekturową scenografię, wezmą udział w warsztatach budowania tekturowych zabawek oraz posłuchają opowieści o papierze i jego recyklingu.

Jak stworzyć zabawki z tektury? Czym jest recykling? Jak powstaje papier? Na te i wiele innych pytań starsi i młodsi klienci NoVa Park poznają odpowiedź już 18 i 19 października 2019 podczas wydarzenia „Tekturowy świat”. W tych dniach w godzinach 13.00-19.00 na uczestników akcji czeka malowanie wielkoformatowej tekturowej scenografii pełnej domów i drzewek, kreatywne warsztaty tworzenia tekturowych zabawek, podczas których dzieci rozwiną swoją wyobraźnię i myślenie przestrzenne, a także mini wykłady poświęcone recyklingowi papieru.

„Troska o środowisko naturalne jest niezwykle ważną kwestią dla NoVa Park. Postawą proekologiczną chcemy również ‘zarażać’ naszych klientów, a służyć mają temu wydarzenia wzbogacone o aspekt edukacji ekologicznej. Taką akcją będzie ‘Tekturowy świat’, który w dniach 18-19 października zawita do NoVa Park. Wydarzenie w całości poświęcone papierowi będzie dobrą okazją do zabawy i pobudzania kreatywności połączonej z nauką i poznawaniem zasad służących ochronie środowiska” – mówi Anna Krajczyńska, starszy specjalista ds. marketingu NoVa Park.

Wstęp na wydarzenie „Tekturowy świat w NoVa Park” jest bezpłatny.

Informacje o firmie:

NoVa Park to największe i najnowocześniejsze centrum handlowo-rozrywkowe w województwie lubuskim, którego uroczyste otwarcie nastąpiło 18 kwietnia 2012 roku. Zlokalizowane jest w centrum Gorzowa Wielkopolskiego, w bezpośrednim sąsiedztwie kulturalnych i rozrywkowych symboli miasta, bulwaru nadwarciańskiego oraz głównych szlaków komunikacyjnych. Na terenie obiektu funkcjonują: supermarket Piotr i Paweł oraz liczne sklepy i punkty usługowe, w tym unikalne na rynku lokalnym marki takie jak: Stradivarius, Bershka, Pull&Bear, Cropp, House, Reserved Kids, C&A, Medicine, Carry, Home&You, Duka, Tchibo, Super-Pharm, Sephora, Cubus, Calzedonia, Intimissimi, Smyk, Intersport, 4F, Adidas, Reebok, New Balance, Puma, Sizeer, 50 Style, W.KRUK, Loox Optyk czy North Fish. Do dyspozycji Klientów jest również klub fitness Fabryka Formy.

Właścicielem i zarządcą NoVa Park jest firma Prime Kapital.

www.nova-park.pl

 

Prime Kapital to jeden z wiodących operatorów w branży nieruchomości, koncentrujący swoje działania na rynkach Europy Środkowej i Wschodniej oraz inwestujący głównie w projekty handlowe oraz mieszkaniowe. W portfolio Prime Kapital znajduje się ponad 20 projektów, obejmujących projekty deweloperskie na różnych etapach realizacji. Zespół Prime Kapital tworzy ponad 200 doświadczonych specjalistów ds. nieruchomości.

 

www.primekapital.com  

 Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Orchidea

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Zamów opracowanie informacji prasowej


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »