Firma » Biura

Ekologiczna nowość w ofercie papierów Konica Minolta

Ekologiczna nowość w ofercie papierów Konica Minolta
Zobacz więcej zdjęć »
Papier LETTURA COPY to odpowiedź Konica Minolta na rosnącą świadomość firm i instytucji w zakresie ekologii.

Konica Minolta rozszerzyła swoją ofertę papierów biurowych o nowy ekologiczny papier LETTURA COPY. LETTURA to wysokiej jakości papier biurowy przeznaczony do kopiarek, drukarek laserowych i atramentowych oraz urządzeń typu fax. Jest w 100% produkowany z makulatury i posiada pierwszy na świecie certyfikat ekologiczny „Błękitny anioł”.

LETTURA znajdzie zastosowanie w każdej firmie, która w codziennej aktywności pragnie korzystać nie tylko z rozwiązań ekonomicznych, ale również przyjaznych dla środowiska naturalnego. Nowy ekologiczny papier z oferty Konica Minolta charakteryzuje się bardzo wysoką nieprzezroczystością (98%), co jest ogromną zaletą przy druku dwustronnym. Nie został poddany agresywnym procesom wybielającym, co sprawia, że nie jest papierem białym, lecz lekko kremowym w naturalnym, przyjaznym dla oka odcieniu. Papier LETTURA oferowany jest w standardowych ryzach po 500 arkuszy, w formacie A4 i gramaturze 80g/cm2. 

Oferta papierów firmy Konica Minolta obejmuje trzy rodzaje papierów biurowych: Konica Minolta Standard - ekonomiczny papier klasy C+ do urządzeń biurowych laserowych i atramentowych, Konica Minolta Profi - uniwersalny papier klasy B+ do biurowych wydruków kolorowych i czarno-białych oraz Konica Minolta Original - najwyższej jakości papier klasy A, idealny do wydruków dwustronnych w kolorze i czarno-białych, produkowany w innowacyjnej trójwarstwowej technologii Triotec. Ponadto w ofercie Konica Minolta znajdują się papiery Color Copy stworzone specjalnie z myślą o kolorowym druku cyfrowym (formaty A3, A4, A3+, SRA3). Zapewniają uzyskanie wysokich kontrastów i precyzyjnego odwzorowania kolorów w prezentacjach multimedialnych, profesjonalnych projektach graficznych, a także przy wydruku zdjęć. Konica Minolta oferuje również szeroką gamę papierów kolorowych – IQ Color, papier banerowy w formacie 1200x297 mm oraz papiery ozdobne Top Style, przeznaczone do korespondencji biznesowej, tworzenia wizytówek, listów z gratulacjami, certyfikatów, zaproszeń i kartek okolicznościowych.
   
Informacje o firmie Konica Minolta
Konica Minolta Business Solutions Polska Sp. z o.o. jest częścią grupy Konica Minolta Holdings z siedzibą w Japonii. Konica Minolta dostarcza kompleksowe rozwiązania i usługi dla biznesu, usprawniające procesy związane z drukowaniem, kopiowaniem i archiwizacją dokumentów. Konica Minolta jest producentem i dostawcą urządzeń wielofunkcyjnych, kopiarek i drukarek laserowych oraz cyfrowych systemów produkcyjnych monochromatycznych i kolorowych. Konica Minolta stale powiększa swoją ofertę, koncentrując się na urządzeniach do druku w kolorze. 
Więcej informacji na temat firmy i jej produktów znajduje się na stronie internetowej www.konicaminolta.plRedakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Effective Public Relations
http://effectivepr.pl

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »