Dom » Budownictwo

Ekonomiczny sposób na renowację dachu z Tikkurila Master Solution

Ekonomiczny sposób na renowację dachu z Tikkurila Master Solution
Zobacz więcej zdjęć »
Wymiana dachu to niezwykle kosztowna i czasochłonna inwestycja. Dlatego trudno się dziwić, że właściciele nieruchomości oczekują od wykonawców alternatywnych i skutecznych rozwiązań, które pozwolą uniknąć tego wymagającego i skomplikowanego procesu.

Dzięki wyspecjalizowanym produktom z serii Tikkurila Master Solution fachowcy są w stanie kompleksowo, za rozsądną cenę i w krótkim czasie zabezpieczyć oraz odświeżyć pokrycia dachowe i zadbać o nienaganny wygląd budynku.

Efektowny i zadbany dach to ozdoba domu i element podnoszący jego wartość. Jednak jako najbardziej odsłonięty fragment budynku, jest też wyjątkowo narażony na niekorzystne działanie czynników zewnętrznych. By zachował swą estetykę i funkcjonalność na dłużej, wymaga więc skutecznej i długotrwałej ochrony przed deszczem, śniegiem czy negatywnym wpływem promieni słonecznych. Z serią Tikkurila Master Solution ekipy wykonawcze już w kilka dni mogą przedłużyć żywotność różnych rodzajów dachów i nadać im nowe życie, nie narażając właścicieli nieruchomości na wysokie koszty, które musieliby ponieść w razie wymiany pokrycia dachowego. 

Tikkurila Master Solution to kompleksowe portfolio wodorozcieńczalnych produktów wysokiej jakości, które zapewniają profesjonalną ochronę od A do Z i konserwację dachów betonowych, metalowych, a także pokryć wykonanych z gontów lub pap bitumicznych. Asortyment obejmuje produkty do fizycznego i antybiologicznego czyszczenia powierzchni, a także podkłady, preparaty zabezpieczające przed rdzą i produkty nawierzchniowe umożliwiające renowację dachu w wybranym kolorze i stopniu połysku.

 

Więcej na temat produktów do renowacji pokryć dachowych dla profesjonalistów znajduje się na stronie: https://tikkurila.pl/dla-profesjonalistow/tikkurila-master-solution.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

PractumConsulting

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Za 11 dni:
XXVIII edycja festiwalu Sounds of the Dolomites w górach Trentino we Włoszech
dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »