Technologie » AGD - RTV

Ekran LED szyty na miarę i gotowe rozwiązania - serie NEC dvLED FE-E oraz E od firmy Sharp/NEC

Ekran LED szyty na miarę i gotowe rozwiązania -  serie NEC dvLED FE-E oraz E od firmy Sharp/NEC
Zobacz więcej zdjęć »
Sharp NEC Display Solutions Europe rozszerzył swoją ofertę produktów dvLED, dodając do niej gotowe zestawy LED E „Essential” oraz moduły „Fine pitch Enterprise Eco” dla ekranów LED szytych na miarę.

Nowa seria dvLED E to kompletne, łatwe w instalacji rozwiązanie gwarantujące doskonałe parametry wizualne dla wszelkich zastosowań wewnątrz pomieszczeń. Produkty te są idealne dla korporacji, gdzie potrzebne są duże sale prezentacyjne i konferencyjne, do Digital Signage w handlu detalicznym i sektorze rekreacyjnym, a także dla klientów z sektora szkolnictwa wyższego.

Zamów artykuły sponsorowane na serwisie CentrumPR.pl w kilka minut, poprzez platformę Link Buildingu np.:

Innowacyjna konstrukcja gotowych zestawów z serii E powoduje, że rozwiązania te są tak proste i łatwe w instalacji, jak to tylko możliwe. Niewielka głębokość produktu wynosząca zaledwie 29 mm oraz niska waga modułu wynosząca 4,7 kg pozwalają na łatwą integrację w każdym otoczeniu. Aluminiowa konstrukcja obudowy została również opracowana z myślą o prostej i niepochłaniającej czasu instalacji modułów LED, w tym montażu naściennym i wolnostojącym. Nowa seria dvLED E oferuje pełną obsługę od frontu i jest dostępna w trzech różnych zestawach: 108" (1,2 mm), 135" (1,5 mm) i 162" (1,8 mm).

Natomiast moduły dvLED FE-E stanowią przystępną cenowo alternatywę o rozstawie pikseli 1,2, 1,5 i 1,9 mm. Seria dvLED FE-E zachowuje najwyższą jakość konstrukcji kabinetów do montażu ściennego i jest idealna do niestandardowych aranżacji ekranów LED wszędzie tam, gdzie budżet jest ograniczony.                                            

Nils Detje, Product Manager dvLED Solutions w Sharp/NEC Display Solutions Europe, powiedział: "Łatwość i prostota były naszą filozofią przewodnią przy tworzeniu tych nowych linii. Seria gotowych zestawów E jest cieńsza, lżejsza i łatwiejsza w instalacji niż kiedykolwiek – a wszystko to w korzystnej cenie. Dla porównania, seria FE-E stanowi przystępne cenowo uzupełnienie naszej oferty rozwiązań dostosowanych do indywidualnych potrzeb klienta, dzięki precyzyjnie zaprojektowanej obudowie wzorowanej na serii FE. Z niecierpliwością czekamy na to, jak nasi klienci wykorzystają nowe rozwiązania ścian wideo LED, aby ich przekaz był bardziej widoczny."

 Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Lucky Monday PR Events

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami

Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »