Technologie » Telekomunikacja

Elara – telefon komórkowy i stacjonarny w jednym urządzeniu

Plantronics, pionier dźwięku i lider technologii komunikacyjnych, prezentuje urządzenie Elara 60 Series oraz nową kategorię produktów - stacji telefonii komórkowej. Elara umożliwia korzystanie z telefonu komórkowego z funkcjami telefonu stacjonarnego.

Elara 60 Series posiada zestaw słuchawkowy oraz głośnomówiący. Mobilna stacja odbiera powiadomienia Microsoft Teams. Rozwiązanie to zapewnia użytkownikom funkcję Active Teams z aktywacją głosową oraz dotykową (za pomocą jednego intuicyjnego przycisku). Aby korzystać z urządzenia, wystarczy ustawić telefon komórkowy na opcję Plantronics Elara i skupić się na swoich obowiązkach. Dostępna jest również opcja bezprzewodowego ładowania,

„Tworzenie nowych mobilnych rozwiązań od zawsze było celem firmy Plantronics, a Elara otwiera nowe perspektywy, przede wszystkim podnosi jakość korzystania z telefonów komórkowych tak, aby  współpraca pracowników i klientów była jeszcze wygodniejsza” powiedział Joe Burton, prezes i dyrektor generalny Plantronics. „Ze względu na nasze bliskie relacje z firmą Microsoft, oczywiste było wykorzystanie doświadczenia pracowników obu firm  podczas tworzenia urządzenia Elara.” 

„Microsoft z radością przyjmuje Plantronics Elara jako nową kategorię rozwiązań Microsoft Teams dla pracowników mobilnych, zaś Plantronics oferuje łatwiejszą współpracę, która pozwala użytkownikom mobilnym w prosty i łatwy sposób korzystać z urządzeń " - powiedziała Ilya Bukshteyn, Partner Director of Devices for Microsoft Teams. Plantronics Elara 60 Series zapewnia klientom dużą dowolność w projektowaniu stacji telefonicznej dostosowanej do preferencji użytkownika. Oprócz integracji z Microsoft Teams, wbudowanej klawiatury telefonicznej, wygodnego zestawu słuchawkowego oraz obsługi smartfonów iOS i Android klienci mogą wybrać inne opcje, na przykład:

• Wielostrefowe funkcje bezprzewodowego ładowania telefonu

• Zestaw głośnomówiący o krystalicznej jakości dźwięku

• Standardową słuchawkę telefonu

Te specjalne funkcje przekształcają Plantronics Elara w urządzenie pozwalające uzyskać kolejny poziom mobilności, która przekłada się na produktywność pracowników. W każdym modelu Plantronics Elara dostępne są dodatkowe funkcje, takie jak integracja aktywacji głosowej firmy Microsoft Cortana, możliwość blokady Kensington  i kolorowy wyświetlacz LCD, który pokazuje stan ładowania, podłączone urządzenia, stan połączenia i inne ustawienia.

Pierwszy raz seria Elara zostanie zaprezentowana na konferencji  Microsoft Ignite w Orlando na stoisku Plantronics/Polycom Wraz z premierą Plantronics Elara oraz nowych zestawów słuchawkowych Savi i Voyager, które zostaną wprowadzane na rynek w październiku 2018, Plantronics rozszerza rozwiązania Microsoft w zespołach Skype dla firm i Office 365.

Plantronics i Polycom angażują się we wspieranie klientów oraz korzystanie z dowolnej platformy współpracy firmy Microsoft TEAMS, Skype for Business lub Office 365 przy biurku, w sali konferencyjnej lub w podróży.

Seria Plantronics Elara 60 wspiera kontynuację działań Plantronics i Polycom, które oferują rozwiązania łączące punktów końcowych z usługami chmurowymi. Dzięki oprogramowaniu Plantronics Manager Pro specjaliści IT mogą łatwiej zarządzać urządzeniami i udostępniać zasoby, a także korzystać z analiz wykorzystywanych w urządzeniach w celu monitorowania i pomocy  pracownikom , zanim pojawią się jakiekolwiek problemy.

Plantronics Elara 60 Series będzie w sprzedaży na początku 2019 roku.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Krzysztof Kiszewski

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Zamów opracowanie informacji prasowej


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »