Rozrywka i wypoczynek » Turystyka

Electrolux laureatem plebiscytu Influencer’s Top edycja wiosna/lato 2019

Electrolux laureatem plebiscytu Influencer’s Top edycja wiosna/lato 2019

Electrolux został wyróżniony w plebiscycie Influencer’s Top edycja wiosna/lato 2019. Marka znalazła się wśród najlepszych produktów na rynku ocenianych przez specjalne jury w kluczowej kategorii „Dom i wnętrze”. Doceniony produkt to odkurzacz pionowy Pure F9.

Zamów artykuły sponsorowane na serwisie CentrumPR.pl w kilka minut, poprzez platformę Link Buildingu np.:

Za nami uroczysta gala wręczenia nagród I edycji plebiscytu Influencer’s Top edycja wiosna/lato 2019, która trwała od lutego do końca maja. Marka Electrolux otrzymała tytuł INFLUENCER’S TOP 2019 w kategorii „Dom i wnętrze”. W gronie osób oceniających produkty zgłoszone do konkursu znaleźli się nie tylko popularni influencerzy i blogerzy, ale też eksperci oraz gwiazdy. Produktem marki Electrolux, który znalazł się wśród zwycięzców był odkurzacz pionowy Pure F9. Oceniający zwrócili uwagę na innowacyjne funkcje odkurzacza, m.in. automatyczną regulację mocy oraz elastyczność pracy - znakomity zasięg i nieograniczony promień działania, a także na szybkość i efektywne odkurzanie pod meblami oraz w trudno dostępnych miejscach.

Organizatorem plebiscytu jest portal All About Life. Do współpracy przy pierwszej edycji Influencer’s Top zostały zaproszone najbardziej opiniotwórcze osoby, które kreują trendy, wpływając na decyzje zakupowe setek tysięcy Polaków. Do konkursu zgłoszonych zostało 160 produktów w różnych kategoriach.

 Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

IP1

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami

Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »