Dom » Budownictwo

Electrolux po raz kolejny laureatem plebiscytu Influencer’s Top 2019 – II edycja

Electrolux po raz kolejny laureatem plebiscytu Influencer’s Top 2019 – II edycja
Zobacz więcej zdjęć »
Electrolux po raz kolejny laureatem plebiscytu Influencer’s Top 2019 – II edycja

Electrolux został już po raz drugi wyróżniony w plebiscycie Influencer’s Top, tym razem w nowej edycji jesień/zima 2019. Doceniony w kluczowej kategorii „Dom i wnętrze” został jeden z najnowszych produktów marki - odkurzacz pionowy Pure Q9, stając się tym samym jednym z najlepiej ocenianych na rynku.

Za nami uroczysta gala wręczenia nagród II edycji plebiscytu Influencer’s Top 2019, którego organizatorem jest portal All About Life. Do konkursu zgłoszonych zostało 200 produktów w różnych kategoriach, a wśród osób oceniających znaleźli się nie tylko popularni influencerzy, ale też eksperci oraz gwiazdy z różnych kategorii wiekowych oraz tematycznych. Marka Electrolux po raz drugi otrzymała tytuł INFLUENCER’S TOP 2019 w kategorii „Dom i wnętrze”. Zwycięskim produktem marki był odkurzacz bezprzewodowy 2w1 – Pure Q9, którego oceniający docenili za innowacyjne rozwiązania i unikalne technologie. Zwrócono uwagę m.in. na wygodę użytkowania, wyjątkowy komfort sprzątania pozwalający wyczyścić przestrzenie pod niskimi meblami czy w trudno dostępnych miejscach i każdego rodzaju krawędziach, znakomitą wydajność odkurzacza i zasięg działania.

Do współpracy przy drugiej już edycji Influencer’s Top 2019 zostały zaproszone najbardziej opiniotwórcze osoby, które kreują trendy, wpływając na decyzje zakupowe setek tysięcy Polaków. To osoby, które za pośrednictwem swoich kanałów społecznościowych m.in. Instagrama, Facebooka, Tik Toka czy Youtuba – są na co dzień w kontakcie z milionami odbiorców.

 Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

IP1

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Zamów opracowanie informacji prasowej


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »