Technologie » Komputery

Elegancka obudowa dla „casuala” i gracza

Elegancka obudowa dla „casuala” i gracza
Zobacz więcej zdjęć »
Wbrew pozorom, jedną z ważniejszych części dobrego zestawu komputerowego jest dobra obudowa, która zapewni zarówno wystarczającą ilość miejsca do rozbudowy zestawu, jak i wydajny obieg powietrza. Jedną z takich propozycji jest N400 wyprodukowana przez Cooler Master.

Ta obudowa klasy mid-tower została stworzona z myślą o jak najwydajniejszym chłodzeniu zestawu. Poza dużą przestrzenią i wbudowanymi wentylatorami XtraFlo posiada specjalne miejsca wewnątrz obudowy do montażu chłodnic wodnych - 240 mm na górze z prawej strony i 120 mm na tyle obudowy oraz miejsce na siedem dodatkowych wentylatorów łącznie.

Przedni panel posiada siatkowaną osłonę, która poza zwiększeniem przepływu powietrza, nadaje obudowie nowoczesnego wyglądu. O ochronę wrażliwych podzespołów elektronicznych dbają 3 filtry przeciwkurzowe, zamontowane z prawej strony, na górze i na spodzie obudowy. Duża przestrzeń umożliwia beznarzędziowy montaż 4 dysków twardych oraz podłączenie wydajnych kart graficznych o długości do 320 mm. Obudowa sprzedawana jest w dwóch wariantach – z okienkiem na jednym z boków i bez niego.

Cena detaliczna sugerowana przez dystrybutora – Impakt, wynosi 249 złotych za wersję bez okna.Cechy urządzenia:

- Siatkowany panel przedni
- Wsparcie dla chłodzenia wodnego- możliwość instalacji 240mm chłodnicy / 2 wentylatorów 120mm na górze lub z prawej strony obudowy oraz 120mm chłodnicy z tyłu
- Miejsce na 3 dyski twarde SSD 2 z beznarzędziowym systemem montażu na klatce HDD oraz jeden na spodzie klatki
- 2 wentylatory 120mm XtraFlo w zestawie jeden z białym podświetleniem LED z przodu obudowy (możliwość wyłączenia podświetlenia) oraz jeden z tyłu (bez podświetlenia)
- Miejsce na 7 wentylatorów
- Dwa porty USB 3.0
- 3 filtry przeciwkurzowe (góra, prawa strona, spód obudowy)Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Entrymedia

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »