Dom » Wnętrza

Elegancka towarzyszka karnawałowych imprez

Elegancka towarzyszka karnawałowych imprez
Zobacz więcej zdjęć »
Na rynek wchodzi właśnie nowa chłodziarka do wina Candy. Urządzenie przyda się koneserom tego szlachetnego trunku oraz wszystkim entuzjastom karnawałowych bankietów, bali i prywatek.

Aby wino nie straciło swojego smaku i koloru musi być przechowywane w odpowiednich warunkach. Ważna jest temperatura, wilgotność oraz brak dostępu światła słonecznego. Pomieszczeniem, w którym proces dojrzewania wina przebiega prawidłowo, jest piwnica. Jednak urok leżakowanych butelek można przenieść także na powierzchnię i delektować się ich widokiem – wystarczy zakupić odpowiednią chłodziarkę do wina.

CCV 200GL  to nowa winiarka, która z powodzeniem zastąpi piwniczkę, stając się zarazem ozdobą salonu. Wewnątrz zmieści się aż 40 butelek. Można regulować temperaturę w poszczególnych komorach dla różnych gatunków wina. Urządzenie wyposażone jest w specjalne amortyzatory zabezpieczające przed drganiem, które mogłoby zakłócić proces dojrzewania wina. Posiada także przyciemniane szyby, chroniące przed dostępem światła. Winiarka wyróżnia się eleganckim designem. Czarna obudowa, duży uchwyt i stylowe półki w kolorze jasnego drewna sprawiają, że będzie pasować do każdego wnętrza, nadając mu charakteru.

Urządzenie jest dostępne w dobrych sklepach AGD na terenie kraju i kosztuje 1599 zł.

Więcej informacji o firmie

Firma Candy Hoover Polska Sp. z o.o. wchodzi w skład Grupy Candy, czołowego producenta i dostawcy urządzeń AGD, które na rynku polskim występują pod markami Hoover i Candy. W ofercie firmy znajdują się urządzenia wolnostojące, urządzenia do zabudowy oraz odkurzacze. Najważniejsze atuty firmy to otwartość na najnowsze technologie, dbałość o atrakcyjny design produktów oraz zachowanie wartości ekologicznych. Więcej informacji dostępnych jest na stronach: www.candy.pl i www.hoover.pl.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

PlanetPR

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Zamów opracowanie informacji prasowej


Kalendarium

Dziś:
BEZPŁATNE ZAJĘCIA PRÓBNE W ATMOSFERZE MULTISPORT W WARSZAWIE
dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »