Dom » Budownictwo

Elektroniczne wykrywacze profili Stanley – precyzja w każdym calu

Elektroniczne wykrywacze profili Stanley – precyzja w każdym calu
Zobacz więcej zdjęć »
Firma Stanley Black & Decker poszerzyła gamę swoich produktów o nowe modele elektronicznych wykrywaczy profili.
Innowacyjne rozwiązania techniczne zastosowane w tych urządzeniach umożliwiają dokonanie dokładnych pomiarów, a tym samym szybsze i bardziej efektywne prowadzenie prac remontowo-budowlanych.

Zarówno podczas przeprowadzania drobnych prac wykończeniowych jak i realizacji kompleksowych remontów napotykamy niezwykle istotny problem - konieczność precyzyjnej lokalizacji przewodów elektrycznych, instalacji gazowej, profili metalowych i drewnianych. Nawet najbardziej doświadczeni fachowcy wiedzą, że są to czynności czasochłonne, a błąd popełniony w trakcie ich wykonywania może spowodować kosztowne konsekwencje. Mając to na uwadze, Stanley stworzył nowoczesne rozwiązania pozwalające uniknąć błędów a tym samym wydatków związanych z ewentualną wymianą uszkodzonych instalacji.

Wykrywacz S100 Stanley jest kompaktowy, lekki i łatwy w obsłudze. Został wyposażony zarówno w diody LED (3 poziomy) jak i alarmy dźwiękowe. Wykrywa przewody pod napięciem znajdujące się do 51 mm pod powierzchnią ściany, a elementy metalowe i drewniane profile do 19 mm. S100 Stanley posiada funkcję wyznaczania krawędzi profili. Wykrywacz stanowi idealne uzupełnienie zestawu narzędzi w każdym domu - pomoże przy wieszaniu luster, obrazów i wszelkiego rodzaju dekoracji.

Druga propozycja to dużo bardziej zaawansowany wykrywacz S300 Stanley z serii FatMax. Ten w pełni funkcjonalny model z podświetlanym ekranem LCD wykrywa przewody pod napięciem do głębokości 51 mm, a profile do 38 mm. S300 Stanley posiada precyzyjny tryb skanowania, który wykrywa metale aż do 76 mm w głąb ściany. Lokalizuje także środki profili, co pozwala szybko i dokładnie wyznaczać odpowiednie punkty mocowania. Przeznaczony jest dla osób, które m.in. zawodowo montują szafki wiszące lub pracują z wytrzymałymi materiałami.

Przykładowe zastosowanie wykrywaczy Stanley, jak również innych narzędzi tej marki, można obejrzeć w Internecie na dedykowanym kanale YouTube „Stanley Polska". Produkty firmy Stanley dostępne są w renomowanych sklepach narzędziowych i marketach budowlanych na terenie całego kraju.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Effective Public Relations
http://effectivepr.pl

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »