Dom » Wnętrza

Elektronika w służbie higieny – bezdotykowe rozwiązania spłukujące od firmy TECE

Na rynku urządzeń sanitarnych pojawiają się technologie, które znacząco poprawiają komfort użytkowania toalet. Znajdziemy je w ofercie firmy TECE. Multifunkcjonalny terminal WC TECElux.

Prosimy nie dotykać

TECEplanus to przyciski z mechanizmem spłukującym do WC wykorzystujące technologię IR. Działają na zasadzie czujnika podczerwieni z autofokusem i dwoma obszarami detekcji do wykrywania osób siedzących lub stojących. Czujnik na podczerwień daje możliwość bezdotykowego, a co najważniejsze – higienicznego spłukiwania wody. Użyta w urządzeniu bateria litowa jest bardzo wydajna – wystarcza aż na 25 000 cykli. W razie awarii zasilania, urządzenie może funkcjonować także w trybie spłukiwania ręcznego. Dostępne są różne ustawienia strumienia spłukiwanej wody. TECEplanus jest kompatybilny zarówno z tradycyjnymi stelażami, jak i tymi, które wyposażone są w udogodnienia dla osób niepełnosprawnych. Zabezpieczenie przed demontażem sprawia, że technologia ta może być wykorzystana także w publicznych toaletach.

Do wyboru mamy dwa rodzaje przycisków – ze szczotkowanej stali szlachetnej lub błyszczącej stali chromowanej.

 

Inteligentna technologia

To, co wyróżnia terminal WC TECElux, to system spłukiwania „sen-Touch”. Dzięki niemu mamy możliwość bezdotykowego uruchamiania spłuczki w strefie około 10 mm. Gdy sensor wykryje obecność użytkownika, podświetlony zostaje mały i duży klawisz wyboru dwóch ilości spłukiwanej wody. Dodatkową zaletą, którą z pewnością docenią miłośnicy indywidualnych rozwiązań, jest funkcja programowania ustawień elektroniki „sen-Touch”, takich jak: stopień jasności wyświetlacza, spłukiwanie higieniczne, spłukiwanie bezpieczeństwa, opóźnienie wyłączenia oczyszczacza powietrza, intensywność oczyszczania powietrza, funkcja czyszcząca czy obszar detekcji czujnika ruchu. Terminal WC składa się z modułu/stelaża WC oraz szklanej obudowy. Rozwiązanie to jest nie tylko nowoczesne, ale też higieniczne i estetyczne - wszystkie przyłącza i kable ukryte są za szklanym panelem. 

Bardzo przydatną funkcją jest cichy system oczyszczania powietrza. Wykorzystano w nim specjalny filtr, który eliminuje nieprzyjemne zapachy. Uruchamia się on i wyłącza automatycznie, dzięki czujnikowi ruchu, który wykrywa obecność użytkownika.

Terminal dostępny jest w wersji białej i czarnej.

 Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

SferaGroupPR

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »