Rozrywka i wypoczynek » Gry

Eliminacje Mistrzostw Polski Kingdomino w Bonarce

Eliminacje Mistrzostw Polski Kingdomino w Bonarce
Zobacz więcej zdjęć »
7 września o godz. 11:00 w Empiku w Bonarce odbędą się eliminacje Mistrzostw Polski Kingdomino. Zwycięzca turnieju weźmie udział w Wielkim Finale na PGE Narodowym.

Kingdomino to światowy bestseller przetłumaczony na 20 języków i sprzedany w ponad 700 tys. egzemplarzy. Jest to kolorowa gra dla całej rodziny, która bazuje na znanej wszystkim mechanice domino. Polega na stworzeniu własnego królestwa, powiększaniu go o pola z koronami i układaniu ich tak, by przyniosły jak najwięcej punktów.

Na uczestników eliminacji do Mistrzostw Polski Kingdomino czekają atrakcyjne nagrody. Finaliści turnieju w Empiku w Bonarce otrzymają gry planszowe, a jego zwycięzca weźmie udział w Wielkim Finale Mistrzostw Polski, który odbędzie się 30 listopada w ramach wydarzenia „Planszówki na PGE Narodowym" w Warszawie. Mistrz Polski otrzyma nagrodę pieniężną w wysokości 2 tys. złotych oraz pojedzie do Paryża reprezentować Polskę w Mistrzostwach Świata.

Zapisy na turniej będą prowadzone w salonie Empik w Bonarce 7 września od godz. 10:45 aż do rozpoczęcia zawodów.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Lyrmed

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami

Kalendarium

Dziś:
Gala Interaktywnych
dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »