Moda » Odzież

Emocje, magia i marzenia : DESIGUAL EXPERIENCE

Emocje, magia i marzenia : DESIGUAL EXPERIENCE
Zobacz więcej zdjęć »
Kolekcje tworzone z emocji, magii i marzeń – tak opisuje swoje projekty hiszpańska marka odzieżowa Desigual. Oryginalność i pozytywna południowa energia, śmiałe, patchworkowe łączenie tkanin i oszałamiające kolory to znak rozpoznawczy marki, która zaskakuje swoimi projektami od 1984 roku.

U podstaw filozofii marki leży tolerancja i zaangażowanie a także optymizm i dobra zabawa Real Life, Magic Stories, Luxury Feelings, Me&You, Better&Better, Wow, Life is Cool, All Together and Handmade to hasła którymi designerzy kierują się podczas tworzenia tych niesamowitych kolekcji.

 

W Polsce odzież i akcesoria Desigual nie są powszechnie dostępne. Marka ma zaledwie dwa sklepy stacjonarne ( w Poznaniu i Warszawie).

Internetowy Klub zakupowy markafoni.pl przygotował niespodziankę dla wszystkich fanów marki- kolekcję Desigual jesień 2012 w cenach obniżonych nawet do 60% w stosunku do cen rynkowych. Obok modeli z nowej kolekcji pojawi się też kilka propozycji z kolekcji ubiegłych.

 

Kampania sprzedażowa trwa tylko kilka dni – warto więc się pospieszyć.

w markafoni.pl rejestracja jest bezpłatna, szybka i bezproblemowa – należy podać wyłącznie adres e-mail oraz ustalić swoje hasło dostępu do konta.

Korzyści płynące z zakupów w klubach internetowych to gwarancja oryginalności, świetne ceny, dostęp do wyselekcjonowanych, atrakcyjnych produktów, możliwość bezproblemowego  zwrotu towaru, szybki zwrot pieniędzy jeśli np. zrezygnujemy z zamówienia.

 

Oferta klubu markafoni.pl zmienia się codziennie, a informacje o nowych kampaniach pojawiają się na bieżąco. Warto zaglądać regularnie, bowiem zakupowe okazje trafiają się codziennie, a ceny są wyjątkowo kuszące.      

 

Kontakt dla mediów:

 

Maciej Piotrowski

PR Studio

tel. +48 886 100 100

e-mail: maciej@prstudio.pl

 

 

Markafoni jest jednym z wiodących klubów zakupowych na świecie, którego oddziały funkcjonują w Australii, Grecji, Turcji, Korei Południowej i na Ukrainie oraz w Polsce. Powstał w lipcu 2008 roku i obecnie skupia ponad 6,5 mln klubowiczów, którzy mogą nabyć markową odzież, kosmetyki, wyposażenie wnętrz oraz stylowe akcesoria taniej nawet o 70%. W swojej ofercie serwis posiada produkty ponad 1200 marek, również takich, które nie są dostępne w Polsce w tradycyjnym handlu.  Markafoni Polska jest częścią Grupy Allegro.

 

 Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

studio111

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Zamów opracowanie informacji prasowej


Kalendarium

Dziś:
Warsztaty online „Technologie medyczne w modelach zintegrowanej opieki zdrowotnej”
dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »