Rozrywka i wypoczynek » Hobby

Empik i Supersam mają twórczy plan na wakacje

Empik i Supersam mają twórczy plan na wakacje
Zobacz więcej zdjęć »
Przed lub po wakacyjnej podróży warto zajrzeć do Empiku w Supersamie. Cykl twórczych warsztatów to pomysł na kreatywne uatrakcyjnienie czasu wolnego od zajęć szkolnych. Na pewno będzie co wspominać.

Ale warsztaty kreatywne pobudzające wyobraźnie sprawią, że z letniego okresu dzieci wyniosą nie tylko wspomnienia. Zajęcia będą okazją do zdobycia nowych umiejętności, rozwinięcia pasji i spędzenia czasu z rówieśnikami w przyjaznej atmosferze. Na wydarzenia
w salonie Empik DH Supersam zaprasza od 25 czerwca do 6 lipca.

W programie są m.in. warsztaty z techniki decoupage, iris folding i scrapbooking, tworzenie ozdób, breloków i toreb z filcu oraz kwiatów z papieru. Uczestnicy będą mieli okazje zrobić także swoje własne stemple i szablony, lampiony ze słoików i kolorowe zakładki do książek.

Oto harmonogram zajęć.

25 CZERWCA, GODZ. 12:00. DECOUPAGE. WAKACYJNE SZALEŃSTWO

Burzymy stereotypy na temat decoupage'u. To nie jest trudna technika, ale z nudą też nie ma nic wspólnego. Warto jednak poznać kilka sztuczek i patentów, aby oklejanie szkatułek, słoików i innych przedmiotów barwnymi elementami stało się fascynującą przygodą, a efekt zaskakiwał.

26 CZERWCA, GODZ. 12:00. SZYJEMY POTWORY / STWORY BRELOKI

Empik w Supersamie zapraszamy młodzież, osoby dorosłe oraz dzieci od lat 5 na warsztaty tworzenia breloków z filcu. Prowadząca pokaże, jak w prosty sposób za pomocą filcu i elementów pasmanteryjnych wykonać fantastyczne breloki, zawieszki, a nawet broszki w kształ­cie potworów.

27 CZERWCA, GODZ. 12:00. LAMPIONY ZE SŁOIKÓW

Uczestnicy będą prostymi technikami tworzyć i dekorować lampiony, które staną się efektownym elementem wystroju wnętrza czy ogrodu i ocieplą je swoim światłem. Dzięki nim długie letnie wieczory staną się przyjemniejsze.

28 CZERWCA, GODZ. 12:00. FILCOWE OZDOBY

Na zajęciach uczestnicy wykonają piękne filcowe ozdoby, które będą przypominać o wakacyjnych chwilach.

29 CZERWCA, GODZ. 12:00. KOLOROWE ZAKŁADKI

Czytanie to świetna sprawa. Ale jak zapamiętać, gdzie skończyło się czytać? Wystarczy sięgnąć po zakładkę. Wykonają je uczestnicy warsztatów.

2 LIPCA, GODZ. 12:00. IRIS FOLDING - KREATYWNE RAMKI

Podczas warsztatów uczestnicy wykonają wyjątkowe ramki na zdjęcia techniką iris folding. Ramka świetnie nada się na wakacyjne zdjęcie. Może też być świetnym prezentem dla najbliższych.

3 LIPCA, GODZ. 12:00. LETNIE, FILCOWE OZDOBY

Przyjdź na warsztaty i wykonaj z nami torbę lub saszetkę na wakacyjne skarby.

4 LIPCA, GODZ. 12:00. ROBIMY WŁASNE STEMPLE I SZABLONY

Samodzielnie wykonane stemple i szablony pozwalają ze zwyczajnych przedmiotów wyczarować coś absolutnie niepowtarzalnego. Empik i Supersam zapraszają do udziału w warsztatach. To szansa na zostanie prawdziwym designerem, stworzenie własnego artystycznego podpisu, który uczestnicy wykorzystają do ozdobienia koszulki, torebki, tenisówek lub innego przedmiotu.

5 LIPCA, GODZ. 12:00. SCRAPBOOKING

Scrapbooking to metoda ozdabiania i tworzenia albumów, kartek, pamiątek. Na warsztatach uczestnicy dowiedzą się więcej o metodzie scrapbookingu oraz nauczą się jak zdobić tą metodą i jak korzystać z różnych akcesoriów do tego przeznaczonych. Własnoręcznie wykonany przedmiot to wspaniały pomysł na prezent dla najbliższych.

6 LIPCA, GODZ. 12:00. KWIATY Z PAPIERU

Kwiaty zawsze wprowadzają niesamowity nastrój do każdego wnętrza. Podczas warsztatów uczestnicy wykonają kwiaty różnymi technikami artystycznymi z użyciem bibuły, papieru
i filcu.

Warsztaty kreatywne przeznaczone są dla klientów programu mój empik. Kartę programu można założyć bezpłatnie w każdej chwili, nawet w trakcie zajęć. Bazą do pracy warsztatowej jest produkt dostępny w salonie, wskazany przez prowadzącego. Żeby przystąpić do pracy, wystarczy się w niego zaopatrzyć.

Po zajęciach gotowe dzieło stanie się miłą pamiątką czasu poświęconego na doskonalenie kreatywności manualnych. Zapisy przyjmowane są pod numerem telefonu: 603 116 924.


DH Supersam powstał w latach 30. XX wieku. Położony w centrum Katowic obiekt szybko stał się jednym z najważniejszych punktów na handlowej mapie miasta. Przejęcie nieruchomości przez Griffin Group w 2013 roku tchnęło w Supersam nowe życie. Nawiązaniem do dawnego domu handlowego są stalowe dźwigary, które zostały odrestaurowane i wyeksponowane w nowym Supersamie.

Nowy obiekt, przy ul. Księdza Piotra Skargi 6, udostępnił blisko 23 tys. mkw. powierzchni handlowo-usługowej. Na trzech poziomach handlowych znajduje się ponad 70 sklepów i punktów usługowych. Na wyższych piętrach zlokalizowany jest klub Calypso Fitness oraz 5 tys. mkw. powierzchni biurowej. Ostatnie kondygnacje zostały przeznaczone na parking liczący około 400 miejsc.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

bezstronny22

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »