Technologie » Internet

Encyklopedia wiedzy o ciąży

Encyklopedia wiedzy o ciąży
Zobacz więcej zdjęć »
Wiadomość o ciąży często wywołuje niesamowitą euforię i radość, którą da się zaobserwować nie tylko u przyszłych rodziców, ale u najbliższej rodziny.

Dopiero po jakimś czasie pojawiają się pytania w stylu „a jak to będzie?”, „a co zrobić, gdy?”. Czasem rady babci czy matki, choć cenne, to jednak nie są wystarczające – pozostaje więc szukać głębiej, najczęściej w Internecie.

Serwis 9-miesiecy.com.pl jest odpowiedzią na większość nurtujących przyszłych rodziców pytań. Porady pogrupowane w kategorie napisane są w sposób rzetelny, ale jasny i prosty, bez medycznych zawiłości, dzięki czemu udzielają odpowiedzi precyzyjnych. Czytelniczki mogą przyswoić informacje związane z przebiegiem ciąży trymestr po trymestrze i towarzyszącymi im dolegliwościami ciążowymi, zostanie im również przypomniane, kiedy należy udać się do lekarza na wizytę kontrolną. Oprócz tego, strona skupia porady związane z rejestracją różnych objawów, pojawiających się w kolejnych etapach ciąży, jak również podpowiada, jakie ćwiczenia warto wtedy wykonywać. Redakcja serwisu zadbała również o artykuły przybliżające pierwsze objawy ciąży, czy też fałszywe objawy porodowe. Jednak rola i tutaj się nie kończy. Szczęśliwe, ale i zatroskane matki znajdą porady o tym, jak poradzić sobie w pierwszych tygodniach po porodzie, w jaki sposób i jak często karmić dziecko oraz co jeść, aby nie doprowadzić do kolki czy innych dolegliwości żołądkowych maluszka.

Serwis prowadzi również komunikację z czytelniczkami, służy do tego specjalny dział z listami od nich. Znajdują się w nim porady związane z ciążą, porodem i macierzyństwem, ale również pytania i wątpliwości, które jeszcze nie zostały rozwiane.

Strona jest doskonałym miejscem nie tylko dla przyszłych mam, ale też dla ojców i najbliższej rodziny, która również może wykazywać obawy i współodczuwać objawy i przebieg ciąży. Niech te raz na zawsze zostaną rozwiane – czas zadbać o odpowiednie przygotowanie się do przyjścia na świat nowego członka rodziny.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Przebieg ciąży
http://www.9-miesiecy.com.pl/

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Zamów opracowanie informacji prasowej


Kalendarium

Za 1 dzień:
BEZPŁATNE ZAJĘCIA PRÓBNE W ATMOSFERZE MULTISPORT W WARSZAWIE
dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »