Rozrywka i wypoczynek » Rozrywka

Energylandia – wielkie otwarcie sezonu 2017!

Energylandia – wielkie otwarcie sezonu 2017!
Zobacz więcej zdjęć »
Rodzinny park rozrywki Energylandia w Zatorze wkrótce otworzy swoje bramy po zimowej przerwie. Już 17 kwietnia goście będą mogli na nowo zawitać do energetyzującego świata zabawy i przygody oraz uczestniczyć w wyjątkowej imprezie z okazji otwarcia sezonu!

Tej wiosny otwarcie Energylandii zapowiada się iście nieziemsko! W trakcie inauguracji sezonu letniego przewidziane są m.in. premierowe widowiska i spektakle.

W nadchodzącym sezonie na odwiedzających czeka aż 19 zupełnie nowych atrakcji, a wśród nich największy i najszybszy na świecie wodny Roller Coaster Speed Water! Organizatorzy obiecują odwiedzającym także liczne niespodzianki. Energylandia w nowej odsłonie
to jeszcze bardziej atrakcyjne miejsce dla małych i dużych entuzjastów rozrywki. Do dyspozycji odwiedzających pozostaje Bajkolandia, Strefa Familijna, Strefa Ekstremalna oraz Water Park.

Bilety wstępu do Parku można nabyć na jego stronie internetowej www.ticket.energylandia.pl oraz bezpośrednio w kasach biletowych.

 

Rewolucję Parku Rozrywki ENERGYLANDIA zobaczyć można już teraz na specjalnie przygotowanym wideo: https://youtu.be/cqmYpcMQn2U.

Link do pobrania wideo: www.energylandia.pl/files/PRESSROOM/Energylandia_spot_60_2017.mp4Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Arni

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »