Technologie » AGD - RTV

Entrymedia wypromuje TDK Life on Record w Polsce

Entrymedia wypromuje TDK Life on Record w Polsce
Zobacz więcej zdjęć »
TDK Life on Record, jeden z największych na rynku producentów nośników cyfrowych i sprzętu audio, podpisał umowę o współpracy z agencją Entrymedia. Będzie ona odpowiedzialna za działania z zakresu media relations.

Głównym zadaniem agencji będzie doradztwo i działania w zakresie media relations, które mają wypromować mniej znane w Polsce produkty firmy.

Za koordynację działań z ramienia agencji odpowiedzialni są Bartosz Gajewski i Piotr Poniecki. Umowa została zawarta od sierpnia b.r. na czas nieokreślony. Klienta pozyskano poprzez rekomendację.

 

O TDK Life on Record

TDK Life on Record należy do grupy Imation i jest wiodącym producentem nośników cyfrowych, sprzętu audio, elektroniki wideo oraz akcesoriów. Poprzez potężną, globalną sieć dystrybucji dociera do klientów na całym świecie oferując najwyższej jakości produkty. Celem firmy jest utrzymanie pozycji silnego przedsiębiorstwa oraz dalszy wzrost długoterminowych umów handlowych i rentowności.

http://www.tdkperformance.com/

O Entrymedia

Entrymedia specjalizuje się w obsłudze i doradztwie PR w branży nowoczesnych technologii oraz gamingowej. Obszary w jakich działamy to szeroko rozumiane budowanie wizerunku marek, PR produktowy, obsługa firm w mediach społecznościowych, a także organizacja eventów od A do Z. Naszą ofertę kierujemy do firm, które chcą efektywnie i skutecznie promować swoje produkty w mediach i cenią sobie doświadczenie oraz szybki termin realizacji powierzonych nam zadań.

www.entrymedia.plRedakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Entrymedia

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Zamów opracowanie informacji prasowej


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »