Technologie » Komputery

Entrymedia z nowym klientem

Entrymedia z nowym klientem
Zobacz więcej zdjęć »
Avermedia wiodący producent urządzeń do multimedialnych prezentacji video oraz streamingu podpisał umowę o współpracy z Entrymedia. Agencja zajmie się działaniami głównie z zakresu media relations.

Głównym zadaniem agencji będzie doradztwo i działania w zakresie media relations, a także obsługa kanałów social media oraz organizowanie wydarzeń specjalnych.

Za współpracę po stronie agencji będzie odpowiedzialny Mateusz Faryniarz i Piotr Poniecki. Umowa została zawarta od lipca b.r. na czas nieokreślony. Klienta pozyskano poprzez rekomendację.

 

 

O AVerMedia

AVerMedia Group jest znaczącym graczem w projektowaniu, produkowaniu i sprzedaży produktów do multimedialnych prezentacji oraz wideo i monitoringu. W Polsce marka znana jest głównie z wysokiej jakości sprzętu do streamowania bez obciążania mocy komputera jak ,np. Live Gamer Portable czy Game Capture HD.

AVerMedia dąży do zastosowania zaawansowanych technologii, przy uwzględnieniu zaleceń związanych z ochroną środowiska, ergonomią używania i komfortem użytkowników w rozwijaniu innowacyjnych urządzeń o wysokiej jakości i w przystępnych cenach.

www.gamerzone.avermedia.com/pl/

O Entrymedia

Entrymedia specjalizuje się w obsłudze i doradztwie PR w branży nowoczesnych technologii oraz gamingowej. Obszary w jakich działamy to szeroko rozumiane budowanie wizerunku marek, PR produktowy, obsługa firm w mediach społecznościowych, a także organizacja eventów od A do Z. Naszą ofertę kierujemy do firm, które chcą efektywnie i skutecznie promować swoje produkty w mediach i cenią sobie doświadczenie oraz szybki termin realizacji powierzonych nam zadań.

www.entrymedia.pl

 

Kontakt dla mediów:

Piotr Poniecki
tel. 666 879 779
piotr.poniecki@entrymedia.plRedakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Entrymedia

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »