Technologie » Komputery

Epson: 12 skanerów dokumentowych A3 i A4

Epson: 12 skanerów dokumentowych A3 i A4
Zobacz więcej zdjęć »
Dwanaście nowych, wydajnych skanerów, w tym sześć modeli do dokumentów w formacie A3, umożliwia jednoprzebiegowe skanowanie dwustronne, bezproblemową integrację z systemami zarządzania dokumentacją i skanowania bezpośrednio do chmury.

Pełna komunikacja z użytkownikiem po polsku. Dzienny cykl pracy – 3-8 tys. arkuszy.

 

Firma Epson wprowadziła na polski rynek najnowsze skanery dokumentów
w formacie A3 i A4, umożliwiające zaspokojenie potrzeb różnej wielkości firmy. Każdy z 12 modeli został zaprojektowany w sposób zapewniający prostotę korzystania i zwiększenie wydajności oraz umożliwiający bezproblemową integrację z systemami zarządzania dokumentacją
i przechowywania w chmurze.

Zaawansowane modele dla wymagających firm

Nowe, zaawansowane modele skanerów można szybko zintegrować z rozbudowanymi systemami IT, aby z łatwością wykonywać złożone zadania skanowania. Skaner WorkForce DS-70000 do dokumentów w formacie A3 skanuje maksymalnie 70 ark./140 obrazów na minutę, WorkForce DS-7500 do dokumentów w formacie A4 — maksymalnie 40 ark./80 obrazów na minutę. Aby przyspieszyć wykonywanie zadań seryjnych, oba urządzenia umożliwiają jednoprzebiegowe skanowanie dwustronne, sprzętową kompresję obrazów JPEG oraz wykrywanie podwójnych arkuszy i mają automatyczny podajnik dokumentów na 200 arkuszy A3 (WorkForce DS-70000) lub 100 arkuszy A4 (seria WorkForce DS-7500). Opcjonalny panel interfejsu sieciowego pozwala na użytkowanie skanera przez wiele osób. Dostępne są również modele gotowe do pracy w sieci: WorkForce DS-70000N i DS-7500N.

Wydajne modele dla firm różnej wielkości

Skaner WorkForce DS-60000 do dokumentów w formacie A3 zapewnia wysoką wydajność 40 arkuszy/80 obrazów na minutę i jest wyposażony w automatyczny podajnik dokumentów na 200 arkuszy A3. Skaner WorkForce DS-6500 do dokumentów w formacie A4 pracuje z szybkością do 25 ark./50 obrazów na minutę, ma automatyczny podajnik dokumentów na 100 arkuszy A4 i funkcję skanowania do chmury. Obydwa urządzenia umożliwiają jednoprzebiegowe skanowanie dwustronne i wykrywanie podwójnych arkuszy, dzięki czemu gwarantują bezproblemową obsługę wielostronicowych dokumentów. Opcjonalny panel interfejsu sieciowego ułatwia udostępnianie wielu użytkownikom. Dostępne są również modele gotowe do pracy w sieci: WorkForce DS-60000N i DS-6500N.

Elastyczne modele do skanowania grubych dokumentów i ciężkich przedmiotów

Skanery WorkForce DS-50000 do dokumentów w formacie A3 i WorkForce DS-5500 do dokumentów w formacie A4 idealnie nadają się do skanowania zszytych i grubych materiałów. WorkForce DS-50000 umożliwia skanowanie zarówno przedmiotów ciężkich jak i delikatnych, obsługuje sterowniki TWAIN, ISIS i WIA . Modele te mogą być używane przez wielu użytkowników po zastosowaniu opcjonalnego panelu interfejsu sieciowego. Dostępne są również w wersjach gotowych do pracy w sieci: WorkForce DS-50000N i DS-5500N.

Wszystkie modele są zgodne z rozwiązaniami Document Capture firmy Epson, które przyspieszają przepływ pracy i umożliwiają użytkownikom zapisywanie, konwertowanie i dystrybucję zeskanowanych dokumentów w niemal każdym systemie przechowywania dokumentów i zarządzania nimi. Epson oferuje rozwiązania klienckie i serwerowe dostosowane do konkretnych potrzeb, niezależnie od wielkości firmy i jej infrastruktury informatycznej.

Opcjonalny panel interfejsu sieciowego w połączeniu z oprogramowaniem Document Capture Pro umożliwia skanowanie przez naciśnięcie jednego przycisku i ustawianie własnych poleceń skanowania do zadania, takich jak skanowanie do wiadomości e-mail, skanowanie do aplikacji Microsoft SharePoint® czy skanowanie do chmury.

Rafał Pawłowski, menedżer produktów dla firm w polskim oddziale Epson Europe, komentuje: „W skanerach tych zastosowano nasze własne rozwiązania pozwalające z łatwością wykonywać złożone zadania, bez wcześniejszego szkolenia. Dzięki temu firmy mogą pracować szybciej i wydajniej. Panel obsługi jak i oprogramowanie komunikuje się z użytkownikiem po polsku.”

Bezrtęciowa technologia Epson ReadyScan LED zapewnia natychmiastową gotowość do pracy i niski pobór energii. Dodatkowo niskie zużycie energii potwierdzone certyfikatem ENERGY STAR[1] pomaga obniżyć rachunki za prąd i chronić środowisko.

Skanery są już dostępne w Polsce. Sugerowane ceny detaliczne podane są w tabelach poniżej.

 

Skanery A3:

Podstawowe funkcje

WF

DS-50000

WF

DS-50000N

WF

DS-60000

WF

DS-60000N

WF

DS-70000

WF

DS-70000N

Sugerowana cena detaliczna z VAT

8,145 zł

9.505 zł

15 .750 zł

17.109 zł

20.099 zł

21.455 zł

       

 

Skanery A4: 

Podstawowe funkcje

WF

DS-5500

WF

DS-5500N

WF

DS-6500

WF

DS-6500N

WF

DS-7500

WF

DS-7500N

Sugerowana cena detaliczna z VAT

2.589 zł

3.890 zł

4.665 zł

5.965 zł

6.740 zł

8.040 zł


 

Informacje o  firmie Epson

Epson jest globalnym liderem w dziedzinie obrazowania i innowacji. Epson dąży do tego, by przekraczać oczekiwania klientów, tworząc kompaktowe, energooszczędne i precyzyjne technologie. W szerokiej ofercie Epson znajdują się zarówno drukarki atramentowe, jak i projektory 3LCD, czujniki i inne mikrourządzenia. Chcąc pozyskać klientów z całego świata, firma Epson jako przedsiębiorstwo zdobywające kolejne rynki dostarcza najlepsze możliwe kompaktowe, energooszczędne, precyzyjne rozwiązania dla handlu i przemysłu.

Grupa Epson, na czele której stoi japońska firma Seiko Epson Corporation, zatrudnia ponad 75 000 pracowników w 97 spółkach na całym świecie. Jesteśmy niezwykle dumni z naszego wkładu w ochronę środowiska naturalnego oraz rozwój społeczności, w których funkcjonujemy.

Wizja środowiskowa 2050http://eco.epson.com

Epson Europe

Epson Europe B.V., z siedzibą główną w Amsterdamie, zapewnia obsługę rynków europejskich, dalekowschodnich, rosyjskich i afrykańskich. Firma Epson Europe zatrudnia 1594 pracowników, a jej sprzedaż w roku obrachunkowym 2010 wyniosła 1583 miliony euro. www.epson-europe.com

 

Dodatkowych informacji udzielają:

INDALO Public Relations

Zbigniew Blewoński

tel. 501 772 619

e-mail: zbigniew.blewonski@indalo.pl Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

INDALO

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »