Technologie » Fotografia

Epson bezpłatnie drukuje zdjęcia na Akademickich Mistrzostwach Polski w kolarstwie górskim

Epson bezpłatnie drukuje zdjęcia na Akademickich Mistrzostwach Polski w kolarstwie górskim
Zobacz więcej zdjęć »
17 i 18 maja br. to jedyna okazja by w Parku Paulinum w Jeleniej Górze obserwować i fotografować zmagania ponad 300 zawodników z blisko 50 uczelni, walczących o Puchar Mistrza Polski na trasie wyznaczonej przez Maję Włoszczowską, wicemistrzynię olimpijską z Pekinu.

Do stolicy Karkonoszy ma zjechać ponad 300 zawodników, z blisko 50 uczelni wyższych. Oprócz nich pojawią się również uczestnicy I edycji AZS MTB CUP, która rozegrana zostanie w sobotę 17.05. po zakończeniu wyścigu na czas mężczyzn. Wszyscy rywalizować będą na niezwykle ciekawej trasie w Parku Paulinum, wyznaczonej przez Maję Włoszczowską.

Wystawa przedstawia akt jako źródło inspiracji w tworzeniu pośrednich związków fotograficzno-malarskich w estetyce piktorializmu. Jest częścią obszernego cyklu pt. „Akty błękitne”.

Na stanowisku firmy Epson będzie można natomiast utrwalić swoje zimowe wspomnienia - bezpłatnie drukując swoje zdjęcia na fotograficznej drukarce Epson L800 wyposażonej w system ITS - stałego zasilania w atrament. http://www.epson.pl/pl/pl/viewcon/corporatesite/products/mainunits/overview/11398

Epson L800 to 6-kolorowa drukarka dla miłośników fotografii poszukujących urządzenia
do drukowania wysokiej jakości zdjęć w niskiej cenie (ok. 16 gr za zdjęcie 10x15 cm bez kosztów papieru). Dzięki systemowi ITS, z jednego napełnienia pojemników wydrukować można ok. 1800 zdjęć formatu 10x15 w jakości lepszej niż z tradycyjnego fotolabu.

Informacje o  firmie Epson

Epson jest globalnym liderem innowacyjności. Szeroka oferta firmy obejmuje produkty od drukarek atramentowych i systemów drukowania, przez projektory 3LCD i roboty przemysłowe po czujniki i inne mikrourządzenia. Chcąc pozyskać klientów z całego świata, Epson jako przedsiębiorstwo zdobywające kolejne rynki dostarcza najlepsze możliwe kompaktowe, energooszczędne, precyzyjne rozwiązania dla handlu i przemysłu.

Grupa Epson, na czele której stoi japońska firma Seiko Epson Corporation, zatrudnia ponad 68 000 pracowników w 96 spółkach na całym świecie. Jesteśmy niezwykle dumni z naszego wkładu w ochronę środowiska naturalnego oraz rozwój społeczności, w których funkcjonujemy. http://global.epson.com/

Epson Europe — informacje

Epson Europe B.V., z siedzibą główną w Amsterdamie, zapewnia obsługę rynków europejskich, dalekowschodnich, rosyjskich i afrykańskich. Zatrudniający 1727 pracowników oddział Epson Europe w roku fiskalnym 2012 osiągnął sprzedaż równą 1540 mln euro. http://www.epson.eu

 

Wizja ekologiczna 2050   http://eco.epson.com/

 

Dodatkowych informacji udzielają:

Ewa Pytlak, ewa.pytlak@epson.pl, Marketing Coordinator
EPSON EUROPE B.V. Sp. z o.o.
Oddział w Polsce

INDALO Public Relations: Zbigniew Blewoński, tel. 501 772 619, e-mail: zbigniew.blewonski@indalo.plRedakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

INDALO

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami

Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »