Technologie » Komputery

Epson Digigraphie wydruki kolekcjonerskie i J.Łapiński dni otwarte w salonie demonstracyjnym Medikon

Epson Digigraphie wydruki kolekcjonerskie i J.Łapiński dni otwarte w salonie demonstracyjnym Medikon
Zobacz więcej zdjęć »
9 i 10 listopada br. odbędą się dni otwarte z okazji uruchomienia Studio fotograficzno-filmowego oraz salonu demonstracyjnego druku cyfrowego firmy Medikon Polska.

W programie spotkań m.in. pokazy sprzętu do druku cyfrowego: Epson L800, R3000, Stylus Photo 7900 z SpectroProofer oraz prezentacje przygotowania zdjęć do wydruków atramentowych, zarządzania kolorem, tworzenia profili druku i softproofingu.

Piątek 9 listopada br 9:00-18:00, sobota 10 listopada br. 9:30-16:00,
siedziba Medikon, Warszawa, ul. Cyklamenów 7
wstęp wolny

 

Medikon Polska sp. z o.o. jest przedstawicielem w Polsce takich firm jak Ilford i Fomei oraz partnerem Epson, Eizo, DNP. W czasie dni otwartych będzie się można zapoznać się z pełnym portfolio produktowym Medikon oraz zasięgnąć porad z zakresu oświetlenia (FOMEI), color managementu, post-produkcji fotografii oraz analogowej fotografii czarno-białej.

Prezentowany będzie również system tworzenia i certyfikacji artystycznych wydruków kolekcjonerskich Epson Digigraphie, którego dealerem w Polsce jest Medikon. Zapoznać się będzie można z ideą programu oraz procesem tworzenia wydruku i jego certyfikacji przy użyciu elementów systemu obejmujących dedykowane oprogramowanie Mirage EPSON DIGIgraphie Edition w połączeniu z drukarką Epson Stylus Pro 7900 wyposażoną w urządzenie pomiarowe SpectroProofer, certyfikowane media do druku Epson Signature Worthy oraz suchą pieczęć autoryzowanego laboratorium EPSON DIGIgraphie. www.digigraphie.com

Na miejscu będzie można porozmawiać i zasięgnąć porad z Jerzym Łapińskim, członkiem Związku Polskich Artystów Fotografików (www.fotolapinski.eu), zajmującego się - oprócz czynnego uprawiania fotografii -   wykonywaniem powiększeń kolekcjonerskich dla innych fotografów, działalnością dydaktyczną (www.pracowniaobrazu.pl), jest również rzeczoznawcą i biegłym sądowym w zakresie fotografii.

 

 

Informacje o  firmie Epson

Epson jest globalnym liderem w dziedzinie obrazowania i innowacji. Epson dąży do tego, by przekraczać oczekiwania klientów, tworząc kompaktowe, energooszczędne i precyzyjne technologie. W szerokiej ofercie Epson znajdują się zarówno drukarki atramentowe, jak i projektory 3LCD, czujniki i inne mikrourządzenia. Chcąc pozyskać klientów z całego świata, firma Epson jako przedsiębiorstwo zdobywające kolejne rynki dostarcza najlepsze możliwe kompaktowe, energooszczędne, precyzyjne rozwiązania dla handlu i przemysłu.

Grupa Epson, na czele której stoi japońska firma Seiko Epson Corporation, zatrudnia ponad 75 000 pracowników w 97 spółkach na całym świecie. Jesteśmy niezwykle dumni z naszego wkładu w ochronę środowiska naturalnego oraz rozwój społeczności, w których funkcjonujemy.

Wizja środowiskowa 2050http://eco.epson.com

Epson Europe

Epson Europe B.V., z siedzibą główną w Amsterdamie, zapewnia obsługę rynków europejskich, dalekowschodnich, rosyjskich i afrykańskich. Firma Epson Europe zatrudnia 1594 pracowników, a jej sprzedaż w roku obrachunkowym 2010 wyniosła 1583 miliony euro. www.epson-europe.com

Dodatkowych informacji udzielają:

INDALO Public Relations

Zbigniew Blewoński

tel. 501 772 619

e-mail: zbigniew.blewonski@indalo.plRedakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

INDALO

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Zamów opracowanie informacji prasowej


Kalendarium

Dziś:
BEZPŁATNE ZAJĘCIA PRÓBNE W ATMOSFERZE MULTISPORT W WARSZAWIE
dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »