Technologie » AGD - RTV

Epson Discproducer – połączenie robota i drukarki fotograficznej

Epson Discproducer – połączenie robota i drukarki fotograficznej
Zobacz więcej zdjęć »
Do 30 listopada br. do każdego kupionego urządzenia Epson Discproducer (modele: PP-50, PP-100, PP-100N, PP100N Security i PP-100AP) użytkownik dostaje gratis 300 krążków JVC CD-R WaterShield White i dodatkowy komplet atramentów. Więcej informacji o promocji: www.epson.pl/promocja

Epson Discproducer to rodzina w pełni zautomatyzowanych duplikatorów dysków umożliwiających jednoczesne kopiowanie i nadruk kolorowy na dyskach  CD/DVD. Discproducer jest połączeniem doświadczenia firmy Epson w zakresie projektowania
i produkcji robotów przemysłowych i 6. kolorowych, fotograficznych drukarek atramentowych z głowicami Micro Piezo.
Jednorazowo wyprodukować można do 100 dysków z wodoodpornym, pełnokolorowym nadrukiem. Funkcje nagrywania i drukowania można rozdzielić. Cały proces odbywa się całkowicie automatycznie z szybkością do 15 krążków DVD o pełnej pojemności 3,8GB na godzinę. Sam nadruk na krążku wykonany może być z szybkością 60 płyt na godzinę. 

 

Listopad 2011 – Połączenie wieloletniego doświadczenia firmy Epson w zakresie projektowania i wytwarzania precyzyjnych robotów przemysłowych oraz najwyższej jakości drukarek atramentowych z głowicami Micro Piezo™ zaowocowało stworzeniem rodziny całkowicie automatycznych, kompaktowych (370x465x324mm) urządzeń do kopiowania i drukowania płyt CD/DVD. Dostępna w Polsce rodzina urządzeń składa się z 5 modeli: Discproducer PP-50, PP-100, PP-100N, PP100N Security i PP-100AP.

W pełni zautomatyzowany duplikator dysków Epson Discproducer umożliwia jednoczesne kopiowanie i drukowanie na płytach CD/DVD lub rozdzielenie tych funkcji – tylko wydruk lub tylko kopia. Urządzenie wyposażone jest w trzy podajniki o pojemności 50 płyt każdy co pozwala na pełną automatyzację zadań kopiowania. Jednorazowo można wyprodukować 100 płyt CD/DVD. Zastosowanie 6-kolorowej technologii Micro Piezo™ (rozdzielczość 1.440 dpi), połączonej z wodoodpornymi płytami do nadruku atramentowego, Disvcproducer pozwala uzyskać intensywne kolorystycznie, realistyczne nadruki na płytach CD/DVD, które są wodoodporne. Urządzenie charakteryzuje się najmniejszymi wymiarami w swojej klasie - szerokość nie przekracza 40 cm, a płaska obudowa umożliwia ustawienie dwóch urządzeń jedno na drugim, co pozwala oszczędzać cenną powierzchnię. Ponadto górna powierzchnia obudowy może być wykorzystana jako dodatkowe, podręczne miejsce do składowania płyt CD/DVD i pojemników z atramentem. Jego zwarta konstrukcja umieszczona w pyłoodpornej obudowie oraz ograniczona do minimum liczba ruchomych części gwarantuje precyzyjne działanie, doskonałą niezawodność oraz niskie koszty eksploatacji.

Poszczególne modele różnią się szybkością nagrywania – mają jeden lub dwa napędy CD/DVD, możliwością pracy w sieci czy dodatkowymi funkcjami bezpieczeństwa. Wszystkie urządzenia dostarczane są z intuicyjnym oprogramowaniem sterującym całym procesem oraz umożliwiającym łatwe zaprojektowanie i przygotowanie nadruku.

Cena i promocyjne dodatki

Sugerowane ceny detaliczne urządzeń zaczynają się od 10.000 zł (z VAT). Standardowy komplet atramentów kosztuje poniżej 1.070 zł (z VAT) i wystarcza przeciętnie na wykonanie 1.000 krążków z pełnokolorowym zadrukiem całej powierzchni. 
Do 30 listopada br. do każdego kupionego urządzenia Epson Discproducer (modele: PP-55, PP-100, PP-100N, PP100N Security i PP-100AP) użytkownik otrzymuje gratis 300 krążków JVC CD-R WaterShield White i dodatkowy komplet atramentów.
Więcej informacji o promocji: www.epson.pl/promocja

Informacje o  firmie Epson

Epson jest globalnym liderem w dziedzinie obrazowania i innowacji. Epson dąży do tego, by przekraczać oczekiwania klientów, tworząc kompaktowe, energooszczędne i precyzyjne technologie. Oferta produktów firmy obejmuje drukarki oraz projektory 3LCD do zastosowań biznesowych  i domowych, a także inne urządzenia elektroniczne i ciekłokrystaliczne.

Grupa Epson, kierowana przez Seiko Epson Corporation z Japonii, zatrudnia na świecie ponad 80 tys. pracowników w 102 spółkach. Epson szczyci się stałym wkładem w glo­­balną ochronę środowiska, a także w funkcjonowanie społeczności, w których działa.

 

Wizja środowiskowa 2050http://eco.epson.com

Epson Europe

Epson Europe BV z Amsterdamu to regionalna centrala grupy odpowiedzialna za Europę, Środkowy Wschód, Rosję i Afrykę. Zatrudniający 2400 pracowników oddział Epson Europe w roku fiskalnym 2009 osiągnął sprzedaż równą 1 875 milionom euro. www.epson-europe.com

Dodatkowych informacji udzielają: 

Epson Europe BV                                                 

Oddział w Polsce                                                 

Dorota Wódka-Kot                                                   

tel. (22) 375 75 16                                                  

e-mail: dorota.kot@epson.pl                                   

Internet: www.epson.pl                                             

Obsługa Prasowa i PR:

INDALO Public Relations, ul. Grochowska 341/281A, 03-822 Warszawa

komórka: 501 772 619  zbigniew.blewonski@indalo.pl  Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

INDALO

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »