Technologie » AGD - RTV

Epson EB-1965 projektor z automatyczną korekcją geometrii i Wi-Fi

Epson EB-1965 projektor z automatyczną korekcją geometrii i Wi-Fi
Zobacz więcej zdjęć »
Technologia Epson 3LCD, podstawowa rozdzielczość XGA, jasność 5.000 lumenów, taka sama dla światła białego i barwnego, kontrast 3.000:1. Funkcje Screen Fit, asystent ostrości i automatyczna korekcja geometrii obrazu.

Firma Epson, od 2001 r. uznawana za światowego lidera w produkcji projektorów[1], wprowadziła na polski rynek projektor EB-1965. Jest to najmocniejszy projektor z serii EB-19xx, stworzonej z myślą o zastosowaniach biznesowych i edukacyjnych. Projektory mają zgrabną, zwartą (377x108x270mm) jasną obudowę i niewielki ciężar 3,9 kg jak na projektor o talk dużej jasności.

Dzięki zastosowaniu technologii 3LCD firmy Epson gwarantującej wysoką jakość wyświetlanych prezentacji, projektor EB-1965 zapewnia żywe i naturalne kolory oraz taką samą, wysoką jasność światła białego i barwnego – 5.000 lumenów. Rezultatem jest wyraźny obraz z dobrze nasyconymi kolorami jasny nawet przy intensywnym oświetleniu zewnętrznym.

Wszystkie projektory z tej serii są wyjątkowo kompaktowe i oferują wiele przydatnych funkcji. Modele EB-1965 wyposażono w łączność Wi-Fi oraz gniazdo DisplayPort, pozwalające na wyświetlanie treści wideo w wysokiej rozdzielczości. Kolejnym udogodnieniem jest nowa funkcja „asystenta ostrości”. Umożliwia ona precyzyjną kalibrację ostrości w dowolnym pomieszczeniu i na dowolnym ekranie przy wykorzystaniu obrazów testowych, a funkcja Screen Fit automatycznie dostosowuje wielkość wyświetlanego obrazu do wielkości dostępnego ekranu. Nowością jest także automatyczna korekcja geometrii obrazu w pionie i poziomie prowadzona w czasie rzeczywistym, w trakcie prezentacji.

Ponadto nowa aplikacja EasyMP Network Projection firmy Epson pozwala użytkownikom wyświetlać zdjęcia i dokumenty z urządzeń z systemem operacyjnym iOS[2] przez przesyłanie ich do projektora za pośrednictwem sieci.

Możliwość jednoczesnego wyświetlania – na tym samym, podzielonym ekranie - obrazów z nawet czterech różnych źródeł znakomicie poszerza wygodę prowadzenia prezentacji oraz pola zastosowań projektora. Urządzenie można także zaprogramować, aby automatycznie włączyły się o wyznaczonej godzinie i rozpoczęły projekcję z wybranego wcześniej źródła obrazu. Pliki PDF można wyświetlać bezpośrednio z pamięci USB.

Projektor EB-1965 jest już na polskim rynku w sugerowanej cenie detalicznej 9.950 zł z VAT. Gwarancja 24 miesiące na projektor, a na lampę 12 miesięcy.

Tabela parametrów jest na stronie: http://www.epson.pl/pl/pl/viewcon/corporatesite/products/mainunits/specs/11571

 

Informacje o  firmie Epson

Epson jest globalnym liderem w dziedzinie obrazowania i innowacji. Epson dąży do tego, by przekraczać oczekiwania klientów, tworząc kompaktowe, energooszczędne i precyzyjne technologie. Oferta produktów firmy obejmuje drukarki oraz projektory 3LCD do zastosowań biznesowych  i domowych, a także inne urządzenia elektroniczne i ciekłokrystaliczne.

Grupa Epson, kierowana przez Seiko Epson Corporation z Japonii, zatrudnia na świecie prawie 78 tys. pracowników w 99 spółkach. Epson szczyci się stałym wkładem w glo­­balną ochronę środowiska, a także w funkcjonowanie społeczności, w których działa. http://global.epson.com

Epson Europe

Epson Europe BV z Amsterdamu to regionalna centrala grupy odpowiedzialna za Europę, Środkowy Wschód, Rosję i Afrykę. Zatrudniający 1.594 pracowników oddział Epson Europe w roku fiskalnym 2010 osiągnął sprzedaż 1.583 mln euro www.epson.eu

Wizja środowiskowa 2050http://eco.epson.com

 

Dodatkowych informacji udzielają:

 

Epson Europe BV                                                 

Oddział w Polsce                                                 

Dorota Wódka-Kot                                                 

tel. (22) 375 75 16                                                  

e-mail: dorota.kot@epson.pl                                   

Internet: www.epson.pl

Dorota Wódka-Kot                                              

Obsługa Prasowa i PR:

INDALO Public Relations, ul. Grochowska 341/281A, 03-822 Warszawa komórka: 501 772 619  zbigniew.blewonski@indalo.pl[1] Źródło: Futuresource Consulting Limited, www.futuresource-consulting.com

[2] iOS 4.2 lub nowszyRedakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

INDALO

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »