Technologie » Fotografia

Epson TM-C3400-LT – autonomiczny terminal do drukowania kolorowych etykiet

Epson TM-C3400-LT – autonomiczny terminal  do drukowania kolorowych etykiet
Zobacz więcej zdjęć »
Drukarka Epson TM-C3400-LT ze zintegrowanym ekranem dotykowym umożliwia drukowanie kolorowych etykiet, biletów i opasek na rękę - w dowolnym miejscu i w dowolnej chwili - bez podłączania jej do komputera.

Urządzenia umożliwiające łatwe i szybkie drukowanie kolorowych etykiet okazały się rynkowym sukcesem. Firma Epson przedstawia teraz TM-C3400-LT — niezależny terminal do drukowania etykiet, biletów i opasek na rękę, ze zintegrowanym panelem sterowania i ekranem dotykowym.

TM-C3400-LT to niewielkie, wielofunkcyjne urządzenie, którego nie trzeba podłączać do komputera. Dzięki temu idealnie sprawdza się w niewielkich przestrzeniach albo w sytuacjach, w których niezbędne jest urządzenie przenośne, np. w obiektach służby zdrowia i w fabrykach czy imprezach wyjazdowych a nawet plenerowych. Drukarka jest przygotowana do pracy w trudnych warunkach — wyposażono ją w obudowę odporną na kurz i zachlapanie (poziom IPX2).

„Kolory poprawiają rozpoznawalność etykiet, dlatego możliwość druku w kolorze przez TM-C3400-LT pomaga uchronić się przed poważnymi błędami w wielu sytuacjach — np. przy stosowaniu opasek na rękę i etykiet z receptami w placówkach służby zdrowia. Urządzenie TM-C3400-LT może też zwiększyć wydajność pracy – nie musimy drukować etykiet na zapas, a dokładnie w momencie, w którym są potrzebne. Zmniejsza to m.in. koszty związane z ich magazynowaniem” – mówi Grzegorz Moch, manager rozwiązań biznesowych w polskim oddziale Epson.

Drukarka TM-C3400-LT może drukować na wielu różnych materiałach, m.in. matowych, powlekanych błyszczącą warstwą, a także na materiałach syntetycznych w różnych formatach (np. etykiety o różnych kształtach, taśmy z etykietami i opaski na rękę). Niezależnie od wykorzystanego materiału atrament pigmentowy DURABrite Ultra firmy Epson pozwala uzyskać trwałe wydruki odporne na rozmazywanie, blaknięcie oraz zalanie wodą i większością innych płynów.

Doświadczenie firmy Epson w drukowaniu atramentowym wskazuje, że technologia ta w wielu przypadkach przewyższa tradycyjne technologie termotransferowe. Można drukować na większej liczbie materiałów, wydruk jest bardziej wytrzymały, a wpływ na środowisko naturalne — mniejszy. Ponadto technologia atramentowa pozwala zwiększyć bezpieczeństwo drukowanych materiałów, podczas gdy na taśmach termotransferowych (zostających w drukarce po zakończeniu drukowania) mogą pozostać poufne informacje.

Aby drukowanie było niezawodne, technologia automatycznego sprawdzania dysz (AID) kontroluje i automatycznie naprawia zapchane dysze i tym samym zapobiega powstawaniu nieudanych wydruków i uszkodzonych pikseli w kodach kreskowych.

Drukarka TM-C3400-LT jest łatwa w obsłudze, a wszystkie funkcje dostępne są z przodu urządzenia, także wymiana materiałów eksploatacyjnych. Dotykowy ekran TFT umożliwia intuicyjną obsługę — można go także pochylić nawet o 90°, aby uzyskać najlepszy kąt obserwowania. Zainstalowany fabrycznie system operacyjny Windows® oraz odpowiednie sterowniki i programy umożliwiają natychmiastowe drukowanie. Pomocne może być też opcjonalne oprogramowanie wprowadzające do tworzenia etykiet.

Terminal Epson TM-C3400-LT dostępny jest już w Polsce w sugerowanej cenie detalicznej 10.830 zł z VAT.

Epson TM-C3400-LT — najważniejsze funkcje

·         Drukowanie dowolnych etykiet, biletów i opasek na rękę w momencie, w którym są one potrzebne

·         Niezależny terminal ze zintegrowanym panelem sterowania i ekranem dotykowym

·         Obudowa odporna na kurz i zachlapanie (na poziomie IPX2)

·         Niewielkie rozmiary

·         Możliwość drukowania na wielu różnych materiałach, m.in. matowych albo powlekanych błyszczącą warstwą, a także na materiałach syntetycznych w różnych formatach (np. etykiety o różnych kształtach, arkusze etykiet, opaski na rękę, rolki i papier harmonijkowy)

·         Atrament Epson DURABrite Ink pozwalający uzyskać trwałe wydruki odporne na rozmazywanie, blaknięcie oraz zalanie większością płynów

·         Technologia automatycznej kontroli dysz (AID)

·         Obsługa z przodu urządzenia

·         Dotykowy ekran TFT umożliwiający intuicyjną obsługę — można go pochylić nawet o 90°, aby uzyskać najlepszy kąt patrzenia

·         Zainstalowany fabrycznie system operacyjny Windows® 2009 POSReady dostępny w wielu językach

·         Zainstalowane sterownik Windows® umożliwiający łatwe drukowanie z aplikacji Windows®

 

Informacje o  firmie Epson

Epson jest globalnym liderem w dziedzinie obrazowania i innowacji. Epson dąży do tego, by przekraczać oczekiwania klientów, tworząc kompaktowe, energooszczędne i precyzyjne technologie. W szerokiej ofercie Epson znajdują się zarówno drukarki atramentowe, jak i projektory 3LCD, czujniki i inne mikrourządzenia. Chcąc pozyskać klientów z całego świata, firma Epson jako przedsiębiorstwo zdobywające kolejne rynki dostarcza najlepsze możliwe kompaktowe, energooszczędne, precyzyjne rozwiązania dla handlu i przemysłu.

Grupa Epson, na czele której stoi japońska firma Seiko Epson Corporation, zatrudnia ponad 75 000 pracowników w 97 spółkach na całym świecie. Jesteśmy niezwykle dumni z naszego wkładu w ochronę środowiska naturalnego oraz rozwój społeczności, w których funkcjonujemy.

Wizja środowiskowa 2050 - http://eco.epson.com

Epson Europe

Epson Europe B.V., z siedzibą główną w Amsterdamie, zapewnia obsługę rynków europejskich, dalekowschodnich, rosyjskich i afrykańskich. Firma Epson Europe zatrudnia 1594 pracowników, a jej sprzedaż w roku obrachunkowym 2010 wyniosła 1583 miliony euro. www.epson-europe.com

Dodatkowych informacji udziela:

INDALO Public Relations

Zbigniew Blewoński

tel. 501 772 619

e-mail: zbigniew.blewonski@indalo.plRedakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

INDALO

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »