Technologie » Komputery

Epson zaprasza na plenerową premierę Teatru Miniatura w Gdańsku

Epson zaprasza na plenerową premierę Teatru Miniatura w Gdańsku
Zobacz więcej zdjęć »
12 lipca o godz. 23.00 na placu pod Bastionem św. Gertrudy w ramach Międzynarodowego Festiwalu Teatrów Ulicznych i Plenerowych FETA odbędzie się plenerowe widowisko TERMIDOR ROKU 143

Epson zaprasza na plenerową premierę Teatru Miniatura w Gdańsku

12 lipca o godz. 23.00 na placu pod Bastionem św. Gertrudy w ramach Międzynarodowego Festiwalu Teatrów Ulicznych i Plenerowych FETA odbędzie się plenerowe widowisko  TERMIDOR ROKU 143 – spektakl na motywach dramatów Stanisławy Przybyszewskiej oraz noweli teatralnej „Sny Przybyszewskiej" Macieja Rembarza.
Epson jest partnerem technologicznym spektaklu i dostarcza wysokiej jasności projektory serii  G i Z wykorzystywane m.in. przy tworzeniu scenografii widowiska.

http://teatrminiatura.pl/index.php/start/76-thermidor-roku-143-gdaski-temat-w-przestrzeni-miasta-pierwsze-widowisko-plenerowe-miniatury

 

Spektakl TERMIDOR ROKU 143 reżyseruje wybitna postać polskiego teatru - Lech Raczak, współzałożyciel i reżyser Teatru Ósmego Dnia, od 1993 roku dyrektor artystyczny największego festiwalu teatrów ulicznych MALTA w Poznaniu. Spektakl poświęcony jest Stanisławie Przybyszewskiej, pisarce, autorce dramatów, która w Wolnym Mieście Gdańsku spędziła ostatnie 12 lat życia (1923-1935).

Projektory Epson serii G i Z

Projektory obydwu tych serii to projektory instalacyjne i eventowe o rozdzielczości XGA, WXGA i WUXGA i jasności od 5 – 10 tys. lumenów światła białego i barwnego. Dzięki szerokiej gamie wymiennych obiektywów projektory zapewniają uzyskanie doskonałego obrazu nawet w najtrudniejszych warunkach. Technologia wyświetlania obrazu Epson 3LCD gwarantuje najwyższej jakości obraz o żywych i dobrze nasyconych kolorach.

 

Informacje o  firmie Epson

Epson jest globalnym liderem w dziedzinie obrazowania i innowacji. Epson dąży do tego, by przekraczać oczekiwania klientów, tworząc kompaktowe, energooszczędne i precyzyjne technologie. Oferta produktów firmy obejmuje drukarki oraz projektory 3LCD do zastosowań biznesowych  i domowych, a także inne urządzenia elektroniczne i ciekłokrystaliczne.

Grupa Epson, kierowana przez Seiko Epson Corporation z Japonii, zatrudnia na świecie prawie 78 tys. pracowników w 99 spółkach. Epson szczyci się stałym wkładem w glo­­balną ochronę środowiska, a także w funkcjonowanie społeczności, w których działa. http://global.epson.com

Epson Europe

Epson Europe BV z Amsterdamu to regionalna centrala grupy odpowiedzialna za Europę, Środkowy Wschód, Rosję i Afrykę. Zatrudniający 1.594 pracowników oddział Epson Europe w roku fiskalnym 2010 osiągnął sprzedaż 1.583 mln euro www.epson.eu

Wizja środowiskowa 2050http://eco.epson.com

 

Dodatkowych informacji udzielają:

 

Epson Europe BV                                                 

Oddział w Polsce                                                 

Dorota Wódka-Kot                                                 

tel. (22) 375 75 16                                                  

e-mail: dorota.kot@epson.pl                                   

Internet: www.epson.pl

Dorota Wódka-Kot                                              

Obsługa Prasowa i PR:

INDALO Public Relations, ul. Grochowska 341/281A, 03-822 Warszawa

komórka: 501 772 619  zbigniew.blewonski@indalo.pl

 

 Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

INDALO

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »