Technologie » Komputery

Epson zaprasza na RoadShow

Epson zaprasza na RoadShow
Zobacz więcej zdjęć »
Poczuj klimat słonecznej Florydy” z Tomaszem Tomaszewskim 28 marca w Łodzi i 31 marca w Poznaniu wraz z Tomaszem Tomaszewskim będzie można w studio poczuć klimat słonecznej Florydy uczestnicząc w bezpłatnym Roadshow organizowanym przez fotopolis.pl.

W programie spotkania w każdym z miast, jest oglądanie zdjęć z Key West i Wynwood na Florydzie i wysłuchanie historii towarzyszących ich powstaniu, barwnie opowiadanych przez Tomasza Tomaszewskiego. W warsztatowej części spotkania uczestnicy poznają możliwości aparatów Sony A7 i A7R i sprawdzą je w praktyce,  fotografując modelki na przygotowanych planach zdjęciowych.
Spotkania kończy drukowanie wybranych zdjęć na wielkoformatowej 9-kolorowej drukarce fotograficznej Epson Stylus Pro 3880. 
Rejestracja na Roadshow: http://sonyrx10a7.fotopolis.pl/index.php?roadshow
więcej o Roadshow: http://sonyrx10a7.fotopolis.pl/index.php?n=18478&

 

Na czterech spotkaniach, po dwóch w Łodzi i Poznaniu, będzie można zanurzyć się w fascynującym świecie reportażu Tomasza Tomaszewskiego prezentującego „Klimat słonecznej Florydy” na zdjęciach z Key West i Wynwood. Warsztatowa część spotkania poświęcona będzie fotografowaniu na przygotowanych o dwóch planach zdjęciowych. Ostatnia część spotkania to oglądanie wykonanych zdjęć i wybór najciekawszych, a następnie ich drukowanie w dużym formacie na  profesjonalnej drukarce fotograficznej Epson Stylus Pro 3880.

Epson Stylus Pro 3880 to profesjonalna wielkoformatowa fotograficzna drukarka wykorzystująca 9 kolorów atramentu Epson UltraChrome K3 z technologią Vivid Magenta zapewniający szeroką gamę kolorów i wyjątkową odporność na blaknięcie. Trzy poziomy czerni umożliwiają uzyskanie doskonale zbalansowanej skali szarości i płynnej gradacji tonów. Automatyczne przełączanie między zoptymalizowaną czernią fotograficzną a matową umożliwia uzyskanie najlepszych wyników na dowolnym nośniku. Urządzenie pozwala na druk bez marginesów na nośnikach o szerokości od 4 do 17 cali i długości do 37,4 cala. o grubości do 1,5 mm 
http://www.epson.pl/pl/pl/viewcon/corporatesite/products/mainunits/overview/3642

 

Informacje o  firmie Epson

Epson jest globalnym liderem innowacyjności. Szeroka oferta firmy obejmuje produkty od drukarek atramentowych i systemów drukowania, przez projektory 3LCD i roboty przemysłowe po czujniki i inne mikrourządzenia. Chcąc pozyskać klientów z całego świata, Epson jako przedsiębiorstwo zdobywające kolejne rynki dostarcza najlepsze możliwe kompaktowe, energooszczędne, precyzyjne rozwiązania dla handlu i przemysłu.

Grupa Epson, na czele której stoi japońska firma Seiko Epson Corporation, zatrudnia ponad 68 000 pracowników w 96 spółkach na całym świecie. Jesteśmy niezwykle dumni z naszego wkładu w ochronę środowiska naturalnego oraz rozwój społeczności, w których funkcjonujemy. http://global.epson.com/

Epson Europe — informacje

Epson Europe B.V., z siedzibą główną w Amsterdamie, zapewnia obsługę rynków europejskich, dalekowschodnich, rosyjskich i afrykańskich. Zatrudniający 1727 pracowników oddział Epson Europe w roku fiskalnym 2012 osiągnął sprzedaż równą 1540 mln euro. http://www.epson.eu

Wizja ekologiczna 2050  

http://eco.epson.com/

 

Dodatkowych informacji udzielają:

Ewa Pytlak, ewa.pytlak@epson.pl
Marketing Coordinator
EPSON EUROPE B.V. Sp. z o.o.
Oddział w Polsce

INDALO Public Relations

Zbigniew Blewoński, tel. 501 772 619, e-mail: zbigniew.blewonski@indalo.pl

 Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

INDALO

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Za 3 dni:
XXVIII edycja festiwalu Sounds of the Dolomites w górach Trentino we Włoszech
dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »