Technologie » Komputery

Epson zaprasza na VIII Uliczną Bitwę Fotograficzną

Epson zaprasza na VIII Uliczną Bitwę Fotograficzną
Zobacz więcej zdjęć »
W sobotę 20 sierpnia 2011 r. o 20:00, na żywo, pod gołym niebem, na skwerze przy Zamku Piastowskim odbędzie się w Gliwicach VIII Uliczna Bitwa Fotograficzna – publiczność i Marek Arcimowicz, znany fotograf „miejsc niedostępnych”,

wybiorą zwycięzców spośród autorów zdjęć prezentowanych na wielkim ekranie.
Tematem zdjęć zgłaszanych do tej edycji Bitwy jest DROGA NA SZCZYT – nadsyłać je można do północy w czwartek, 18 sierpnia br.
Na zwycięzców Bitwy czeka wiele nagród m.in. fotograficzna drukarka Epson Stylus Photo PX720WD.
Zdjęcia wyświetlane są wysokiej jasności projektorem Epson Z8050W.
 

Zamów artykuły sponsorowane na serwisie CentrumPR.pl w kilka minut, poprzez platformę Link Buildingu np.:

Sierpień 2011 — VIII Uliczna Bitwa Fotograficzna to doskonała zabawa – zdjęcia na temat DROGA NA SZCZYT każdy nadesłać może do północy, w czwartek 18 sierpnia br. – szczegóły na stronie: http://pokochajfotografie.pl/?page_id=5763. Finalna Bitwa odbędzie się 20 sierpnia 2011 o godzinie 20:00 na skwerze przy Zamku Piastowskim. Publiczność pod przewodnictwem Marka Arcimowicza stanie się jury wyłaniającym zwycięzców spośród autorów zdjęć, które zakwalifikowały się do finału – publicznej prezentacji na wielkim ekranie. Doskonałą jakość i wierność barw oraz ich nasycenie zgodne z oryginałami gwarantuje wysokiej jasności projektor Epsona Z8050W, który wykorzystany zostanie do prowadzenia prezentacji. 

Laureaci dostaną wiele ciekawych i wartościowych nagród, w tym fotograficzną drukarkę Epson Stylus Photo PX720WD. Urządzenie drukuje zdjęcia przewyższające jakością odbitki z zakładu fotograficznego, a ponadto oferuje skanowanie, kopiowanie i druk dwustronny dokumentów. Wbudowany moduł Wi-Fi umożliwia bezprzewodową komunikację z komputerem i zdalny wydruk zdjęć.

Bitwa odbywa się w ramach Międzynarodowego Festiwalu Artystów Ulicy “Ulicznicy”. Epson jest partnerem imprezy.

Marek Arcimowicz (ur. 1972), juror tegorocznej Ulicznej Bitwy Fotograficznej, znany jest z niezwykłych fotografii, które wykonał w miejscach niedostępnych dla 99% z nas. Ze sprzętem fotograficznym dotarł w bardzo dzikie i odległe miejsca. Obserwował i utrwalił zarówno piękne krajobrazy, jak i ludzi zmagających się z naturą i swoją własną słabością.
Z wykształcenia architekt-planista, instruktor narciarstwa, a od kilkunastu lat zawodowo fotograf od „zadań specjalnych“. Przez lata pracował multidyscyplinarnie - łącząc funkcję fotografa, testera i projektanta sprzętu.

 

Pracuje dla liczących się klientów i największych agencji reklamowych w Polsce i za granicą. Z aparatem „zaliczył“ wszystkie strefy geograficzne. Od roku 2000 do 2004 był członkiem fotograficznej agencji PORTFOLIO. Również od 2000 r. współpracuje z polską edycją magazynu „National Geographic”, gdzie opublikował kilka reportaży. Poza tym jego prace i artykuły publikowano na łamach m.in.: “National Geographic Traveller”, „Podróże”, „Focus”, „GEO”, „CHIP - Photo-video-digital”, „Góry”, „Voyage”, „Newsweek”, „Wiedza i Życie”, „Gazeta Wyborcza”, „Foto-Pozytyw”. Jego prace były eksponowane na kilkunastu wystawach indywidualnych i zbiorowych, w tym na wystawie “Oczami Fotografów National Geographic”. Wielokrotny juror konkursów fotograficznych. Uczestnik XII i XIII Biennale Fotografii Górskiej (jest dwukrotnym laureatem I nagrody). Od roku 2005 członek światowej “stajni” fotografów LOWEPRO. Wspierany ponadto przez PELI, MERRELL i TILAK. Obecnie redaktor i “frontowy” fotograf Magazynu “GÓRY”. Prowadzi mobilne studio foto/graficzne - żyje i pracuje w międzykontynentalnym rozkroku.
Poza pracą - mieszka z żoną, dwójką dzieci i psem w górach.
 
 

Informacje o  firmie Epson

Epson jest globalnym liderem w dziedzinie obrazowania i innowacji. Epson dąży do tego, by przekraczać oczekiwania klientów, tworząc kompaktowe, energooszczędne i precyzyjne technologie. Oferta produktów firmy obejmuje drukarki oraz projektory 3LCD do zastosowań biznesowych  i domowych, a także inne urządzenia elektroniczne i ciekłokrystaliczne. Grupa Epson, kierowana przez Seiko Epson Corporation z Japonii, zatrudnia na świecie ponad 80 tys. pracowników w 102 spółkach. Epson szczyci się stałym wkładem w glo­­balną ochronę środowiska, a także w funkcjonowanie społeczności, w których działa.

Wizja środowiskowa 2050http://eco.epson.com

Epson Europe

Epson Europe BV z Amsterdamu to regionalna centrala grupy odpowiedzialna za Europę, Środkowy Wschód, Rosję i Afrykę. Zatrudniający 2400 pracowników oddział Epson Europe w roku fiskalnym 2009 osiągnął sprzedaż równą 1 875 milionom euro. www.epson-europe.com 

Epson w Polsce

Według badań niezależnych audytorów rynku Epson w Polsce ma 16,5% udział w rynku popularnych drukarek atramentowych, 17,5% w rynku urządzeń wielofunkcyjnych (MFP). W zakresie projektorów WXGA w 2010 roku sprzedaż Epsona w Polsce wzrosła 4. krotnie. Epson ma 15% udział w sprzedaży projektorów w Polsce.  

Dodatkowych informacji udzielają: 

Epson Europe BV                                                 

Oddział w Polsce                                                 

Dorota Wódka-Kot                                                 

tel. (22) 375 75 16                                                  

e-mail: dorota.kot@epson.eu                                  

Internet: www.epson.pl 

Obsługa Prasowa i PR:

INDALO Public Relations, ul. Grochowska 341/281A, 03-822 Warszawa

komórka: 501 772 619  zbigniew.blewonski@indalo.pl   Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

INDALO

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami

Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »