Firma » Biznes

ERA ma nowe logo

ERA ma nowe logo
Zobacz więcej zdjęć »
Specjalnie zaprojektowany niebieski kryształ, to nowe logo firmy ERA. Zaprezentowano je na nowej stronie internetowej www.era.com.pl.

Kryształ ukazuje dążenie do perfekcji, różnorodność usług oraz uporządkowaną strukturę firmy. Obrazuje ponad 60-letnią tradycję firmy, a także zaufanie setek tysięcy klientów.

 

 

Użyty niebieski kolor promuje odpowiedzialność, wiedzę i komunikację. Ale dodatkowo przygotowano również dwa warianty kolorystyczne. Jeśli zobaczą więc Państwo kryształ w jednym z najbardziej widocznych kolorów - pomarańczowym, będą to pracownicy ochrony ERA. Zielona barwa kryształu, kojarzona z naturą i ekologią, została zastosowana w sektorze usług czystościowych.

Nowe logo ERA wraz z nowym layoutem strony internetowej można obejrzeć na www.era.com.pl.

O firmie

ERA Sp. z o.o. jest jednym z największych przedsiębiorstw usługowych na Śląsku. Działa na rynku usług ochrony mienia i utrzymania czystości. Posiada w swojej ofercie także prestiżowy Hotel Pałac Czarny Las. Dysponuje siecią parkingów oraz proponuje kompleksową obsługę w sektorze motoryzacyjnym.

Jest liderem w GRUPIE ERA, w skład której, poza wiodącą ERA Spółka z o.o., wchodzą spółki zależne: NOVIA oraz FOSA Spółka z o. o..

ERA przez blisko 60 lat obsługuje wymagających klientów instytucjonalnych i indywidualnych.

Gwarancją wysokiej jakości usług świadczonych przez ERA jest długa lista referencyjna wieloletnich kontrahentów, szereg certyfikatów, prestiżowych nagród i wyróżnień, zdobytych zarówno w konkursach ogólnopolskich, jaki i przyznawanych za zasługi dla rozwoju województwa śląskiego.

ERA, jako jedno z największych przedsiębiorstw usługowych na Śląsku kieruje się ideą społecznej odpowiedzialności. Pozycja oraz doświadczenie sprawiły, że swoje zadanie względem regionu, z którym ERA jest nierozerwalnie związana, określa jako konsekwentne działanie na rzecz zwiększenia jego bezpieczeństwa.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

era.com.pl

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »