Rozrywka i wypoczynek » Sport

Erotine sponsorem tytularnym gali FEN 8 Summer Edition

Erotine sponsorem tytularnym gali FEN 8 Summer Edition
Zobacz więcej zdjęć »
Marka supelmentów diety Erotine została sponsorem tytularnym Gali MMA i Kickboxingu - FEN 8 Summer Edition. Ten wyjątkowy event odbędzie się już 31 lipca w Kołobrzegu.

Gala FEN to wydarzenie oparte na sztukach walki MMA i K-1 dostarczające widzom wielu sportowych emocji, rozrywki w formie pokazów tanecznych, występów muzycznych, czy licytacji. Poprzednia edycja FEN cieszyła się ogromną popularnością, goszcząc na trybunach tysiące widzów, a przed ekranami telewizorów kilka milionów osób.

 

Najbliższa gala FEN 8 Summer Edition odbędzie się 31 lipca w kołobrzeskiej Hali Milenium. Tego dnia starannie dobrani i świetnie przygotowani zawodnicy MMA i Kickboxingu ponownie staną w szranki, by toczyć walki, które na długo pozostaną w pamięci kibiców, podobnie jak miało to miejsce latem 2014 w Sopocie. Starciem „młodych wilków" można będzie określić pojedynek dwóch zawodników wagi lekkiej formuły MMA, w jakim wystąpią Paweł Kiełek z klubu Arrachion Olsztyn i Roman Szymański z Linke Gold Team Poznań.


Sponsor tytularny wydarzenia - marka suplementów diety Erotine, wzmacniających popęd seksualny i zwiększających intensywność doznań płynących z życia erotycznego - wspiera to niezwykłe wydarzenie sportowe. Preparat nie bez powodu stał się głównym sponsorem eventu. Stanowi on "naturalny doping" charakteryzujący się całkowicie naturalnym składem, opartym na formule złożonej z ziół, witamin, afrodyzjaków i składników mineralnych. Suplement diety dostępny jest w dwóch wersjach: dla kobiet i mężczyzn. Z Erotine finał będzie należał do Was...

 

Bilety na galę FEN 8 Summer Edition są już dostępne w serwisach Eventim oraz TicketPro. Zapraszamy!
 
http://fen-mma.com/
http://www.erotine.pl/
https://www.facebook.com/wnajlepszychstosunkach?fref=tsRedakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

BrandQ

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »