Firma » Finanse

Esaliens24 - nowa aplikacja do zarządzania oszczędnościami od Esaliens TFI już dostępna

Esaliens TFI SA uruchomił dla swoich klientów bezpłatną aplikację mobilną Esaliens24 do zarządzania oszczędnościami. Aplikacja jest przeznaczona dla klientów indywidualnych i uczestników planów oszczędnościowych w zakładach pracy - PPE i PPK.

„Konsekwentnie staramy się, przy pomocy nowoczesnych narzędzi, rozszerzyć naszym klientom możliwości w zakresie zarządzania oszczędnościami. Esaliens24 to aplikacja, która uczyni ten proces znacznie łatwiejszym, bardziej intuicyjnym i co ważne, dostępnym z poziomu smartfona. Niezależnie od miejsca czy godziny nasi klienci mogą w przystępny sposób sprawdzić zarówno aktualny status dokonanych inwestycji, jak i złożyć zlecenia” – wyjaśnia Jacek Treumann, członek zarządu Esaliens TFI.

Esaliens24 to przyjazna i intuicyjna aplikacja mobilna oferująca pełne możliwości dostępne wcześniej na platformie www.Esaliens24.pl. Nowością jest możliwość wygodnego logowania z użyciem biometrycznych funkcjonalności, które udostępniają urządzenia mobilne, takie jak odcisk palca czy rozpoznanie twarzy. Oczywiście warunkiem wykorzystania tych funkcjonalności jest wola użytkownika i uruchomienie odpowiedniej opcji na swoim smartfonie.

Po zalogowaniu na swoje konto, użytkownik serwisu od ręki ma dostęp do najpotrzebniejszych informacji. Jest to podsumowanie inwestycji w funduszach Esaliens w podziale na 3 kategorie. Pierwsza z nich zawiera wszystkie niezbędne dla klienta dane na temat inwestycji w ramach oferowanych przez Esaliens produktów o charakterze emerytalnym (Indywidualne Konto Emerytalne, Indywidualne Konto Zabezpieczenia Emerytalnego, PPE lub PPK), druga - dane o inwestycjach o charakterze regularnym w ramach Celowych Planów Oszczędnościowych. W skład ostatniej kategorii wchodzi komplet informacji o pozostałych inwestycjach.

Przejrzysty projekt w komfortowy sposób daje najlepszą wiedzę o przeprowadzanych operacjach, jak i strategii inwestycyjnej czy np. upoważnionych osobach. Dodatkowe funkcje to m.in. utworzenie wykresu zmiany wartości inwestycji w wybranym okresie, czy komfortowe składanie zleceń.

Aplikacja Esaliens24 jest dostępna bezpłatnie na kluczowych systemach operacyjnych - Android i iOS.

 

(Android) link do Googe Play: https://play.google.com/store/apps/details?id=pl.esaliens24

 

(iOS) link do App Store: https://apps.apple.com/pl/app/esaliens24/id1506225838?l=pl

 

***

Kontakt dla mediów:

Robert Noremberg tel: +48 660 699 964, mail: r.noremberg@unicornmedia.pl

ESALIENS Towarzystwo Funduszy Inwestycyjnych SA (dawniej Legg Mason) zarządza 25 funduszami i subfunduszami inwestycyjnymi, oferując polskim inwestorom rozwiązania oparte na inwestycjach w różnorodne klasy aktywów na wielu krajowych i międzynarodowych rynkach. Prowadzi najstarszy i najdłużej działający pracowniczy program emerytalny (PPE) i jest jednym z liderów tego rynku w Polsce (ok. 16% rynku PPE z funduszami inwestycyjnymi).

 

Niniejszy materiał ma wyłącznie charakter promocyjny, który należy traktować jako ilustrację, nie prognozę. Materiał ten nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu cywilnego ani oferty publicznej w rozumieniu ustawy o ofercie publicznej i warunkach wprowadzania instrumentów finansowych do zorganizowanego systemu obrotu oraz o spółkach publicznych, doradztwa inwestycyjnego, innego rodzaju doradztwa, ani rekomendacji do zawarcia transakcji kupna lub sprzedaży jakiegokolwiek instrumentu finansowego, jak również innych informacji rekomendujących lub sugerujących strategie inwestycyjne. Esaliens TFI SA, zarządzające funduszami Esaliens, działa na podstawie decyzji z dnia 18.06.1998 r., wydanej przez Komisję Papierów Wartościowych i Giełd.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

UnicornMedia

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Zamów opracowanie informacji prasowej


Kalendarium

Za 8 dni:
Warsztaty online „Technologie medyczne w modelach zintegrowanej opieki zdrowotnej”
dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »