Rozrywka i wypoczynek » Rozrywka

ETC Swarzędz na Aeropikniku

ETC Swarzędz na Aeropikniku
Zobacz więcej zdjęć »
Spędź weekend inaczej niż zwykle! W najbliższą sobotę na polanie przy ul. Strzeleckiej odbędzie się wyjątkowe wydarzenie – Aeropiknik, czyli rodzinny piknik o tematyce lotniczej. Na uczestników czekać będzie moc atrakcji i ogrom wiedzy. Nie można tego przegapić!

Aeropiknik to nie lada gratka nie tylko dla miłośników lotnictwa, ale również dla całych rodzin, które chcą spędzić razem sobotnie popołudnie. W godzinach 15:00-21:00 na polanie przy ul. Strzeleckiej przygotowano masę niespodzianek. Kto chce poczuć wiatr we włosach i przeżyć niesamowitą przygodę będzie miał okazję polecieć prawdziwym balonem na uwięzi. Ciekawi odczuć z jakimi zmagają się na co dzień piloci, doświadczą przeciążeń wchodząc do prawdziwego żyroskopu. Z kolei by poczuć się jak w niebie, w specjalnym hangarze będzie można skorzystać z symulatorów lotów. Dla młodych adeptów pilotażu przygotowano puchary i nagrody. Jeśli wiatr będzie sprzyjający nad głowami pofruną wielkie na kilkanaście metrów, kolorowe latawce, które urozmaicą całą imprezę, zachwycą wszystkich przechodniów i będą doskonałym tłem do pamiątkowych zdjęć. W programie również strzały z rakiet wodnych i pneumatycznych oraz konkursy na najpiękniejszy model szybowców. Tego dnia odbędzie się również wystawa m.in. makiet samolotów i szybowców oraz pojawi się replika balonu braci Montgolfier.

Zamów artykuły sponsorowane na serwisie CentrumPR.pl w kilka minut, poprzez platformę Link Buildingu np.:

Partnerem eventu jest ETC Swarzędz. Na stoisku galerii będzie można wziąć udział w licznych konkursach i warsztatach. Animatorzy poprowadzą kreatywne zajęcia tworzenia i ozdabiania latawców. Będzie można także wziąć udział w zagadkach dotyczących ETC, w których za każdą poprawną odpowiedź uczestnik otrzyma upominek m.in. torbę na zakupy. Przy stoisku pojawi się też strefa relaksu z wygodnymi leżakami.

Aeropiknik odbędzie się 8 czerwca w godz. 15:00-21:00 na polanie przy ul. Strzeleckiej.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

beyondpr

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami

Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »