Rozrywka i wypoczynek » Uroczystości

ETC Swarzędz wita nowy rok szkolny z czworonogami

ETC Swarzędz wita nowy rok szkolny z czworonogami
Zobacz więcej zdjęć »
Jak porozumiewać się z psami i najlepiej o nie dbać? Na te i inne pytania odpowiedzą behawioryści, którzy już w najbliższą sobotę zjawią się w ETC Swarzędz i poprowadzą warsztaty w ramach Dogoszkoły.

Już w najbliższą sobotę, 31 sierpnia, ETC Swarzędz jak co roku wraz ze swoimi klientami pożegna wakacje i powita nowy rok szkolny. Z tej okazji przygotowano mnóstwo atrakcji, a w tym roku motywem przewodnim będą nasi czworonożni przyjaciele – psy. W godzinach od 11 do 17 ETC Swarzędz zmieni się w Dogoszkołę.

Zamów artykuły sponsorowane na serwisie CentrumPR.pl w kilka minut, poprzez platformy Link BuildinguW specjalnej strefie przez cały czas trwania wydarzenia odbywać się będą pokazy psich szkoleń. Dzieci oraz ich opiekunowie nauczą się, jak bezpiecznie i z uwzględnieniem potrzeb czworonogów bawić się z nimi, jak się z nimi komunikować i jak je wychowywać, by były najwierniejszymi przyjaciółmi.

Tego dnia w ETC działać także będzie strefa pod hasłem Pluszowy Szpital. To właśnie tam najmłodsi, przy pomocy swoich ulubionych pluszaków, będą mogli nauczyć się zasad udzielania pierwszej pomocy. Doświadczony ratownik medyczny opowie i pokaże, jak m.in. opatrywać rany, wiązać bandaże, wykonywać resuscytację oraz układać poszkodowanego w bezpiecznej pozycji.

Całości wydarzenia towarzyszyć będą liczne gry, zabawy i animacje z nagrodami-niespodziankami. Udział w imprezie jest bezpłatny. Szczegółowe informacje znaleźć można na Facebooku: https://www.facebook.com/events/2459722104303642/

Partnerem wydarzenia jest sklep zoologiczny Maxi Zoo.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

BeyondPublicRelations

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami

Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »