Rozrywka i wypoczynek » Rozrywka

ETC Swarzędz zaprasza na urodziny

To już 28 lat ETC Swarzędz! Taki jubileusz należy świętować. Już w najbliższą sobotę, 23 kwietnia, centrum handlowe zaprasza wszystkich do udziału w urodzinowej zabawie. Na ten dzień ETC zaplanowało wiele niespodzianek.

ETC Swarzędz zaprasza do wspólnej celebracji 28 urodzin. W sobotę w godzinach 10:00-18:00 każdy, kto przyjdzie do Centrum będzie miał okazję wziąć udział w urodzinowych atrakcjach. Na każdego czekać będzie słodki poczęstunek – w tym kolorowa wata cukrowa oraz upominki. Osoby, które zrobią w sobotę zakupy w galerii za minimum 100 złotych i okażą na nie paragon, otrzymają od ETC prezent. Do wyboru będą m.in. parasole, szklane butelki oraz koce piknikowe, czyli to, co wchodzi w skład niezbędnika na nadchodzące cieplejsze dni i długie weekendy.

 

Uwaga! Regulamin akcji „odbierz nagrodę za zakupy” dostępny będzie przy stoisku promocyjnym. Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

beyondpr

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Za 2 dni:
XXVIII edycja festiwalu Sounds of the Dolomites w górach Trentino we Włoszech
dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »