Technologie » Telekomunikacja

Eteryczna słuchawka - Plantronics M100 Bluetooth

Nowa ultra cienka i lekka, bezprzewodowa słuchawka oparta jest na uznanych już zaawansowanych rozwiązaniach technologicznych firmy Plantronics, dlatego dostarcza wyraźny i naturalnie brzmiący dźwięk. Jest jedną z najcieńszych na rynku słuchawek, ma grubość zaledwie 8 mm.

Świetne brzmienie gwarantują dwa mikrofony, system redukcji szumu wiatru i technologia Digital Signal Processing (DSP).

Plantronics M100 jest bardzo łatwa w instalacji i użyciu m.in. dzięki komunikatom głosowym informującym o pozostającym możliwym czasie rozmowy, niskim poziomie naładowania akumulatora, o statusie połączenia i wyciszeniu mikrofonu.

Dla posiadaczy iPhone'ów szczególnie ciekawą funkcją jest wskaźnik naładowania akumulatora na ekranie telefonu, w ikonie przedstawiającej słuchawkę Bluetooth. Pojawia się ona po sparowaniu słuchawki.

W głośnym otoczeniu M100 automatycznie dostosowuje się do natężenia hałasu, dzięki czemu użytkownicy, mając zawsze wolne ręce, mogą skoncentrować się na swoich zadaniach. - Słuchawka M100 stworzona jest dla osób intensywnie pracujących i często podróżujących - twierdzi Jeff Ducote, senior director, Mobile Category w Plantronics. - M100 oferuje im niezrównaną jakość dźwięku, komfort i użyteczność w wyjątkowo eleganckim i lekkim stylu, który mam nadzieję klienci pokochają - dodaje.

Cechy:

  • Więcej kolorów, większy wybór - Plantronics M100 oferowana jest głównie w kolorze antracytowym (charcoal gray). Może być dostępna także z innymi akcentami kolorystycznymi jak: lśniąca zieleń (glow Green), niebieski i iskrzący róż (electric sparkle pink)
  • Technologia Multipoint zapewnia parowanie jednego zestawu słuchawkowego z dwoma urządzeniami Bluetooth
  • Akumulator gwarantuje do 6 godzin rozmów i do 10 dni czuwania
  • Lekka i wygodna Plantronics M100 waży 9 gram i ma tylko 8mm grubości
  • Idealne dopasowanie, wygodę oraz wiele możliwości noszenia zapewniają miękkie douszne końcówki żelowe załączane do zestawu w trzech rozmiarach i opcjonalny zaczep na ucho

Gwarancja 24 miesiące

Cena: 249 zł brutto

Do nabycia w dystrybucji: KONTEL-TELECOM (WWW.KONTEL.PL) oraz AB (www.ab.pl),

sklepach: Alsen (www.alsen.pl), EURO (www.euro.com.pl), Komputronik (www.komputronik.pl) , Media Markt (www.mediamarkt.pl) i Saturn (www.saturnpolska.com)

KONTEL-TELECOM

KONTEL-TELECOM jest jednym z wiodących dystrybutorów sprzętu telekomunikacyjnego i teleinformatycznego. Firma jest polskim dystrybutorem produktów marek Plantronics, Altec Lansing, Cardo Systems Scala Rider, Zoom, RTX Dualphone. KONTEL-TELECOM ma ponad 25-letnie doświadczenie na rynku. Firma otrzymała certyfikat - Przejrzysta Firma oraz zajęła wysoką pozycję na zaszczytnej liście Diamentów Biznesu - rankingu firm najdynamiczniej rozwijających się w ciągu 3 ostatnich lat publikowanej przez magazyn Forbes.

Plantronics

Plantronics to światowy lider w produkcji słuchawek do komunikacji. Firma powstała w 1962 r. w USA. Bazując na zaawansowanej technologii cyfrowej obróbki dźwięku mowy i redukcji szumów z otoczenia oferuje produkty najwyższej jakości, co potwierdza certyfikat TCO '07 już dla ponad 100 produktów. Słuchawki i akcesoria Plantronics są dostępne na całym świecie. Firma jest członkiem założycielem organizacji Bluetooth SIG.

To właśnie przez słuchawki Plantronics usłyszeliśmy słowa Neila Armstronga z powierzchni Księżyca. Obecnie używane są w samolotach Airbus. Słuchawki tej marki stosuje ponad 90 proc. polskich CallCenter. Co piąty użytkownik Skype na świecie wykorzystuje słuchawki Plantronics.

Dodatkowe informacje:

PRESTIGE PUBLIC RELATIONS

Tel. 022 620 28 29

www.prestigepr.plRedakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

KONTEL
http://www.plantronics.net.pl/

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »